Pomůžeme Vám přirozeně otěhotnět

CHCETE ZNÁT ZPŮSOB, JAK OTĚHOTNĚT PŘIROZENĚ, BEZ POMOCI REPRODUKČNÍ MEDICÍNY?

Věřte, že známe způsob.

Představte si ten úžasný pocit, kdy máte v ruce pozitivní těhotenský test! Konečně Vaše tělo přijalo každoměsíční přicházející výzvu!

Dokázala jste to, že jste svými pány, svému tělu rozumíte, víte moc dobře, co potřebuje a nenecháte se nikým ovlivňovat a tlačit do „léčby“, o které vnímáte, že není pro Vás.

Tato představa je REÁLNÁ.


Ebook

JAK OTĚHOTNĚT PŘIROZENĚ, BEZ REPRODUKČNÍ MEDICÍNY

aneb

CO VÁM GYNEKOLOG NEŘEKL

Vám může pomoci PŘETVOŘIT SEN V REALITU A REALITU PŘIBLÍŽIT SNU.

V Ebooku se s Vámi chceme podělit o tom, jakým způsobem je možné u každé ženy, tedy i u VÁS, nalézt PŘÍČINU, proč se početí v tuto chvíli nedaří. A věřte mi, že pravděpodobně budete velmi překvapená, že skutečná příčina Vaší neplodnosti bude spočívat úplně někde jinde, než Vám tvrdí Vaši ošetřující lékaři!!!

Přesvědčte se sama ...

V dnešní době je reprodukční medicína na velmi vysoké úrovni. Až na takové úrovni, že velmi často váháme, zda je to vůbec správně. Mnozí jsou nadšeni pokrokem, avšak občas zapomínají na skutečný zájem ženy, jejího miminka, jejich zdraví.

Tento Ebook je pro Vás:

 • pokud se chcete na rodičovství zodpovědně připravit.

 • pokud se Vám nedaří otěhotnět, ale chcete vědět i o jiných možnostech dříve, než navštívíte svého gynekologa.

 • pokud jste byli odesláni do reprodukčního centra, ale touto cestou se vydat nechcete.

 • pokud jste již podstoupila řadu umělých oplodnění, avšak neúspěšně.

 • pokud jste již unavená ze všech těch doporučení a zaručených rad, jak otěhotnět, receptů a návodů, které na Vás chrlí lékaři, internet, Vaši blízcí.

 • pokud chcete doopravdy vědět, co skutečně pomůže, abyste otěhotněla!

Co se v E-booku dozvíte:

Konkrétní postupy a směry, se kterými jste se doposud možná nesetkala

Tak málo lidí o úspěšných cestách k přirozenému početí ví! Pojďme to napravit.

Proč nepodceňovat svou psychiku

U mnoha žen hraje větší roly, než si ve skutečnosti připouští. Společně se podíváme na to, jak začít SVÉMU TĚLU VĚŘIT, ŽE ZVLÁDNE PŘIVÉST NA SVĚT NOVÝ ŽIVOT. Protože to je základ...

Jak lépe poznat své tělo a svůj menstruační cyklus

Myslíme si, že své tělo dobře známe. Je to však skutečně náš dobrý známý? Podíváme se na to, jak vypadá zdravý menstruační cyklus a co všechno Vám může průběh Vašeho menstruačního cyklu sdělovat.

Poznáte nejideálnější dobu pro početí

Je možné otěhotnět během celého menstruačního cyklu? Nebo jen v několika dnech? Odpověď zní: POUZE V NĚKOLIKA HODINÁCH. Avšak nelekejte se! Vše si vysvětlíme.

Jaké jsou možné příčiny, proč se početí nedaří?

Podíváme se na to, co všechno může způsobit stres v našem těle, jaký vliv má na naši plodnost a proč ho není radno podceňovat. Dostanete konkrétní tipy a rady, jak upravit svou životosprávu a svůj jídelníček tak, abyste svou plodnost podpořila. Dozvíte se, jaký vliv mohlo mít užívání hormonální antikoncepce na Vaše zdraví, kdy se Vám opět navrátí po vysazení hormonální antikoncepce zdravé cykly.

Jaké postupy fungují a jakým se raději vyhnout

Povíme si, jak postupuje "klasický" gynekolog. Vysvětlíme si, na jakém principu fungují ovulační testy, zda jsou vhodné, či nikoliv. Představíme si symptotermální metodu přirozeného plánování rodičovství (STM PPR). Řekneme si, co je to STM PPR a co všechno Vám může do života přinést, na jakém principu je založena, dostanete přesný postup, jak se dle této metody sledovat, co všechno z odsledovaných hodnot můžete sama vyčíst. Zjistíte, kde může být PŘÍČINA, proč se otěhotnění nedaří. Zjistíte, jak ji odstranit, či alespoň minimalizovat tak, aby v početí miminka nebránila.

Jaké vyšetření podstoupit

Dočtete se o vyšetření na průchodnost vejcovodů a podrobně se podíváme na to, zda svému partnerovi doporučit podstoupit spermiogram či nikoliv.

Reprodukční medicína: ANO nebo NE?

Předám Vám možná trochu jiná náhled na reprodukční medicínu. Dozvíte se, co Vám lékaři pravděpodobně nesdělí.

Pravdu o tom:

že je možné léčit svou "dočasnou" neplodnost i jinými způsoby, něž které jsou běžně nabízeny v ordinacích lékařů.

Odměna bude opravdu velká. 🙂

Rozhodla jsem se:

 • sepsat své zkušenosti do E-booku a provést Vás úspěšnou cestou za miminkem,
 • ukázat Vám, že je možné počít miminko přirozeně, bez pomoci reprodukční medicíny,
 • říci, co Vám „klasický" gynekolog pravděpodobně neřekne (a mnohdy, i když se zeptáte),
 • ukázat, jaký vliv může mít reprodukční medicína na Vaše zdraví a zdraví Vašeho budoucího miminka,
 • přesně popsat, jak nalézt příčinu, proč se početí miminka v tuto chvíli nemusí dařit, jak ji odstranit a jak se těšit na pozitivní těhotenský test.

Je to dobrodružná cesta, ale pravděpodobně jednodušší a zajímavější, než jste čekala! 🙂

Předám Vám všechny své zkušenosti... Kolik budou stát?

VÁNOČNÍ AKCE - cena 499 Kč do 22.12.2018!

Poté opět 699 Kč

A NAVÍC ...

ZAKOUPENÍM TOHOTO E-BOOKU NIC NERISKUJETE!

Pokud ucítíte, že Vám tento E-book jednoduše neposkytl to, co jste potřebovala, bez jakýchkoliv otázek Vám do 14 dnů od zakoupení vrátíme zpět peníze ve 100% výši.

NAVÍC OD NÁS ZÍSKÁTE TYTO SKVĚLÉ BONUSY:

 • BONUS č. 1 nevyčíslitelné hodnoty - Členství v TAJNÉ FACEBOOKOVÉ SKUPINĚ

  V bezpečném a neposuzujícím prostředí získáte podporu žen, které prožívají stejnou životní etapu. I já budu neustále stát při Vás a budu připravena Vám pomoci s čímkoliv budete potřebovat.
 • BONUS č. 2 - VIP VÝHODY

  V případě, že provedu v e-booku aktualizace, okamžitě obdržíte novou verzi. Vždy budete mít k dispozici čerstvé a úplné informace.

Nenecháme Vás na této cestě samotnou!

V Ebooku JAK OTĚHOTNĚT PŘIROZENĚ, BEZ REPRODUKČNÍ MEDICÍNY aneb CO VÁM GYNEKOLOG NEŘEKL, Vám ukážeme přesné postupy:

 • JAK VY SAMA MŮŽETE ODHALIT PŘÍČINU, proč se početí nedaří. (Není nutné být závislá na lékařích!)
 • JAK JI ODSTRANIT či alespoň MINIMALIZOVAT TAK, ABY POČETÍ NEBRÁNILA.
 • JAK VE SVÉ DĚLOZE PŘIPRAVIT PRO MIMINKO TO NEJLEPŠÍ PROSTŘEDÍ pro jeho zdárné uhnízdění a další zdravý vývoj.
 • Naučí Vás ROZUMĚT SVÉMU TĚLU.

JAKÉ JSOU REAKCE MÝCH ČTENÁŘŮ?

Dobrý den Hani, tak Vám chci oznámit radostnou novinu, hurááá tak se povedlo jsem těhotná. Je to teprve začátek, jsem v 9 týdnu, tak snad bude vše v pořádku. Zkusila jsem poprvé ten Váš graf a ono to hned vyšlo a samozřejmě jsem čerpala info z Vaší knížky. Děkuji za cenné rady a podporu.

Zdeňka

Děkuji Hance za výborný nápad sepsat rady, typy, zkušenosti do E-booku, kde jsem se dočetla mnoho zajímavých věcí, co se týče toho, jak a v čem spočívá rychlé otěhotnění. A že to není opravdu tak jednoduché, jak se člověk domnívá: že nestačí jenom chtít, ale člověk se musí nad vším zamyslet a pro to své mimi vytvořit v bříšku příjemné prostředí. Dozvěděla jsem se, že také hodně záleží na stavu mysli, na tom, co jíme, jak se o své tělo staráme, na duševní pohodě, o čem přemýšlíme, jak se chováme. Že bychom měly chtít život darovat a ne já chci mít dítě, či musím otěhotnět. Že všechno špatné je k něčemu dobré a že vše má svůj čas. Prostě výborné rady, jak pro to naše mimi vytvořit krásné prostředí a tak jít správně a pomalu naproti tou nejkratší cestičkou k cíli a dosáhnout toho, co by si každá z nás přála. Jsem žena ve starším věku, i když nevypadám a pevně věřím, že tato kniha mě dostatečně poučila, jak jít tomu našemu štěstíčku naproti a otěhotnět v co nejkratší době a jsem přesvědčena, že ten můj věk zas tak velkou roli hrát nebude. Ještě jednou děkuji paní Hance za správné nasměrování.

Zdeňka L.

Velmi si vážím Vaši práce a právě Vašeho osobního přístupu a touhy pomoci nám ženám, mnohdy už zoufalých a rezignovaných, ze všech těch různých rádoby rad. Jako například s tím kontryhelem, to jste mě trošku zaskočila. Zrovna jsem dopíjela šálek kontryhelového čaje, když mi přišel Váš e-mail s tím, že zrovna na tento čaj si mám dát pozor :-). A za to jsem opravdu vděčná, že díky Vaši knize, ve které jste velmi jasně, čtivě a srozumitelně, popsala metodu, díky níž jsem se konečně dozvěděla komplexní informace o svém těle, o tom, jak vlastně v průběhu celého cyklu funguje a mění se a že všechny symptomy mají svůj význam. Zároveň jsem se díky těmto informacím zbavila obav umět své tělo opravdu poznat a začít se na toto pro mě nové sebeobjevování dokonce těšit. Může to znít divně, ale myslím to tak, že jsem vždy měla hrůzu a obavy třeba jen z měření bazální teploty natož sledovat cokoliv jiného, a přitom teď, díky Vám vím, jak se nám naše tělo samo jasně snaží naznačit a říct, že zrovna teď je ten správný čas. Najednou se mi to zdá být vše tak jednoduché a jasné. Vaše kniha mi mimo jiné pomohla si znovu uvědomit, že veškeré důležité odpovědi pro náš život máme vlastně ukryté přímo uvnitř sebe. Že je naše tělo dokonalé a stačí se jen zklidnit, přestat až tak moc hledat informace všude možně „venku“, spoléhat se na druhé, že vše vyřeší za nás, ale naopak vzít odpovědnost za svůj život do svých vlastních rukou, začít konečně naslouchat svému tělu, důvěřovat mu a pochopit, co se nám snaží říct. Už dávno z vlastních zkušeností vím, že většina lékařů léčí pouze důsledek a vůbec nezkoumá příčinu daného problému. Proto je z mého pohledu lepší své tělo znát a být za něj zodpovědný a nenechat si bezhlavě „ordinovat léky“, které sice možná zrovna ten jeden daný problém vyřeší, ale mohou také způsobit v těle ještě větší chaos a navazující další a další potíže, mnohdy dlouhou dobu skryté, které se bohužel jednou projeví. Je radost sledovat své tělo podle této metody, zjišťovat, že vše funguje a mění se tak jak má v pravý čas, a pokud zrovna ne, tak aspoň máme možnost včas odhalit, kde může být problém a můžeme se ho tak pokusit odstranit. Velmi si vážím také toho, že prodejem knihy Vaše ochota, vstřícnost a podpora nekončí, za což Vám moc děkuji.

Táňa K.

Měsíce plynou a miminko nikde? Teď je ten správný čas! Cesta k tomu, abyste se stala maminkou, je na dosah. Stačí se na ni vydat ...

 

KDO JE AUTOREM E-BOOKU?

Baví mě přetvářet sny v realitu a realitu přibližovat snu.

HANA PŘIKRYLOVÁ

Asi byste to netipla, ale na této fotce jsem v 7 měsíci těhotenství se svými zdravými dvojčátky, které jsem počala naprosto přirozeně, bez jakékoliv léčby. Jsem živým důkazem, že to lze. :- )

Jsem autorka projektu ditevitano.cz a antikoncepcejinak.cz. Pracuji jako Certifikovaný poradce STM PPR, vedu kurzy a semináře pro neplodné páry, poskytuji individuální poradenství a péči párům, kterým se nedaří počít miminko.

Ráda získávám nové zkušenosti a ještě raději je předávám dál. Díky projektu ditevitano.cz mnohdy zásadním způsobem zasahuji do života žen a snažím se měnit jejich náhled na dnes tolik diskutovanou otázku neplodnosti. Snažím se inspirovat ženy k osvobození se od zaběhlých zvyklostí. Věřím, že změnou přístupu k životu žena dokáže změnit i to, co se na první pohled zdá jako beznadějné.

Mám tři malé děti a díky svým vlastním zkušenostem a i díky zkušenostem mnoha dalších žen, kterým jsem již pomohla, vím, že má myšlenka je realizovatelná.

Dovolte si na 100% tento Ebook využít.

BUDE TO STÁT ZA TO!