DÍTĚVÍTÁNO.CZ

CHCETE ZNÁT ZPŮSOB, JAK OTĚHOTNĚT PŘIROZENĚ, BEZ POMOCI REPRODUKČNÍ MEDICÍNY?

Věřte, že známe způsob.

Představte si ten úžasný pocit, kdy máte v ruce pozitivní těhotenský test! Konečně Vaše tělo přijalo každoměsíční přicházející výzvu!

Dokázala jste to, že jste svými pány, svému tělu rozumíte, víte moc dobře, co potřebuje a nenecháte se nikým ovlivňovat a tlačit do „léčby“, o které vnímáte, že není pro Vás.

Ebook

JAK OTĚHOTNĚT PŘIROZENĚ, BEZ REPRODUKČNÍ MEDICÍNY

aneb

CO VÁM GYNEKOLOG NEŘEKL

Vám může pomoci PŘETVOŘIT SEN V REALITU A REALITU PŘIBLÍŽIT SNU.

V Ebooku se dozvíte, že VY SAMA toho můžete ovlivnit skutečně mnoho! Pravděpodobně více, než si myslíte ...

Přesvědčte se sama ...

V dnešní době je reprodukční medicína na velmi vysoké úrovni. Až na takové úrovni, že velmi často váháme, zda je to vůbec správně. Mnozí jsou nadšeni pokrokem, avšak občas zapomínají na skutečný zájem ženy, jejího miminka, jejich zdraví.

Co se v E-booku dozvíte:

Konkrétní postupy a směry, se kterými jste se doposud možná nesetkala

Tak málo lidí o úspěšných cestách k přirozenému početí ví! Pojďme to napravit.

Proč nepodceňovat svou psychiku

U mnoha žen hraje větší roly, než si ve skutečnosti připouští. Společně se podíváme na to, jak začít SVÉMU TĚLU VĚŘIT, ŽE ZVLÁDNE PŘIVÉST NA SVĚT NOVÝ ŽIVOT. Protože to je základ...

Jak lépe poznat své tělo a svůj menstruační cyklus

Myslíme si, že své tělo dobře známe. Je to však skutečně náš dobrý známý? Podíváme se na to, jak vypadá zdravý menstruační cyklus a co všechno Vám může průběh Vašeho menstruačního cyklu sdělovat.

Poznáte nejideálnější dobu pro početí

Je možné otěhotnět během celého menstruačního cyklu? Nebo jen v několika dnech? Odpověď zní: POUZE V NĚKOLIKA HODINÁCH. Avšak nelekejte se! Vše si vysvětlíme.

Jaké jsou možné příčiny, proč se početí nedaří?

Podíváme se na to, co všechno může způsobit stres v našem těle, jaký vliv má na naši plodnost a proč ho není radno podceňovat. Dostanete konkrétní tipy a rady, jak upravit svou životosprávu a svůj jídelníček tak, abyste svou plodnost podpořila. Dozvíte se, jaký vliv mohlo mít užívání hormonální antikoncepce na Vaše zdraví, kdy se Vám opět navrátí po vysazení hormonální antikoncepce zdravé cykly.

Jaké postupy fungují a jakým se raději vyhnout

Povíme si, jak postupuje "klasický" gynekolog. Podíváme se na to, co skutečně může pomoci a co je pouhý business! Povíme si o měření bazální teploty a tom, co všechno Vám může do života přinést! Self-monitoring je velmi přesný. Pokud to zkusíte, získáte tím velmi přesné informace o svém menstruačním cyklu. Můžete tím zjistit, kde leží PŘÍČINA, proč se otěhotnění nedaří. Dozvíte se, jak ji odstranit, či alespoň minimalizovat tak, aby v početí miminka nebránila.

Jaké vyšetření podstoupit

Mám podstoupit vyšetření na průchodnost vejcovodů? A když ano, jakým způsobem? Má jít můj partner na spermiogram? NE? Jakto? ... Vše se dočtete...

Reprodukční medicína: ANO nebo NE?

Předám Vám možná trochu jiná náhled na reprodukční medicínu. Dozvíte se, co Vám lékaři pravděpodobně nesdělí.

Pravdu o tom:

že je možné léčit svou "neplodnost" i jinými způsoby, něž které jsou běžně nabízeny v ordinacích lékařů.

Odměna bude opravdu velká...

Rozhodla jsem se:

 • sepsat své zkušenosti do E-booku a provést Vás úspěšnou cestou za miminkem,
 • ukázat Vám, že je možné počít miminko přirozeně, bez pomoci reprodukční medicíny,
 • říci, co Vám „klasický" gynekolog pravděpodobně neřekne (a mnohdy, i když se zeptáte),
 • ukázat, jaký vliv může mít reprodukční medicína na Vaše zdraví a zdraví Vašeho budoucího miminka,
 • přesně popsat, jak nalézt příčinu, proč se početí miminka v tuto chvíli nemusí dařit, jak ji odstranit a jak se těšit na pozitivní těhotenský test.

Předám Vám všechny své zkušenosti... Kolik budou stát?


690 Kč


Neplaťte desetitisíce za reprodukční medicínu, když to jde i jinak!

A NAVÍC ...

ZAKOUPENÍM TOHOTO E-BOOKU NIC NERISKUJETE!

Pokud ucítíte, že Vám tento E-book jednoduše neposkytl to, co jste potřebovala, bez jakýchkoliv otázek Vám do 14 dnů od zakoupení vrátíme zpět peníze ve 100% výši.

NAVÍC OD NÁS ZÍSKÁTE TYTO BONUSY:

 • BONUS č. 1 nevyčíslitelné hodnoty - Členství v TAJNÉ FACEBOOKOVÉ SKUPINĚ
  V bezpečném a neposuzujícím prostředí získáte podporu žen, které prožívají stejnou životní etapu. I já budu neustále stát při Vás a budu připravena Vám pomoci s čímkoliv budete potřebovat.
 • BONUS č. 2 - VIP VÝHODY
  V případě, že provedu v e-booku aktualizace, okamžitě obdržíte novou verzi. Vždy budete mít k dispozici čerstvé a úplné informace.

VY TO DOKÁŽETE, MILÉ ŽENY!

JAKÉ JSOU REAKCE MÝCH ČTENÁŘŮ?

Dobrý den Hani, tak Vám chci oznámit radostnou novinu, hurááá tak se povedlo jsem těhotná. Je to teprve začátek, jsem v 9 týdnu, tak snad bude vše v pořádku. Zkusila jsem poprvé ten Váš graf a ono to hned vyšlo a samozřejmě jsem čerpala info z Vaší knížky. Děkuji za cenné rady a podporu.
Zdeňka
Děkuji Hance za výborný nápad sepsat rady, typy, zkušenosti do E-booku, kde jsem se dočetla mnoho zajímavých věcí, co se týče toho, jak a v čem spočívá rychlé otěhotnění. A že to není opravdu tak jednoduché, jak se člověk domnívá: že nestačí jenom chtít, ale člověk se musí nad vším zamyslet a pro to své mimi vytvořit v bříšku příjemné prostředí. Dozvěděla jsem se, že také hodně záleží na stavu mysli, na tom, co jíme, jak se o své tělo staráme, na duševní pohodě, o čem přemýšlíme, jak se chováme. Že bychom měly chtít život darovat a ne já chci mít dítě, či musím otěhotnět. Že všechno špatné je k něčemu dobré a že vše má svůj čas. Prostě výborné rady, jak pro to naše mimi vytvořit krásné prostředí a tak jít správně a pomalu naproti tou nejkratší cestičkou k cíli a dosáhnout toho, co by si každá z nás přála. Jsem žena ve starším věku, i když nevypadám a pevně věřím, že tato kniha mě dostatečně poučila, jak jít tomu našemu štěstíčku naproti a otěhotnět v co nejkratší době a jsem přesvědčena, že ten můj věk zas tak velkou roli hrát nebude. Ještě jednou děkuji paní Hance za správné nasměrování.
Zdeňka L.
Velmi si vážím Vaši práce a právě Vašeho osobního přístupu a touhy pomoci nám ženám, mnohdy už zoufalých a rezignovaných, ze všech těch různých rádoby rad. Jako například s tím kontryhelem, to jste mě trošku zaskočila. Zrovna jsem dopíjela šálek kontryhelového čaje, když mi přišel Váš e-mail s tím, že zrovna na tento čaj si mám dát pozor :-). A za to jsem opravdu vděčná, že díky Vaši knize, ve které jste velmi jasně, čtivě a srozumitelně, popsala metodu, díky níž jsem se konečně dozvěděla komplexní informace o svém těle, o tom, jak vlastně v průběhu celého cyklu funguje a mění se a že všechny symptomy mají svůj význam. Zároveň jsem se díky těmto informacím zbavila obav umět své tělo opravdu poznat a začít se na toto pro mě nové sebeobjevování dokonce těšit. Může to znít divně, ale myslím to tak, že jsem vždy měla hrůzu a obavy třeba jen z měření bazální teploty natož sledovat cokoliv jiného, a přitom teď, díky Vám vím, jak se nám naše tělo samo jasně snaží naznačit a říct, že zrovna teď je ten správný čas. Najednou se mi to zdá být vše tak jednoduché a jasné. Vaše kniha mi mimo jiné pomohla si znovu uvědomit, že veškeré důležité odpovědi pro náš život máme vlastně ukryté přímo uvnitř sebe. Že je naše tělo dokonalé a stačí se jen zklidnit, přestat až tak moc hledat informace všude možně „venku“, spoléhat se na druhé, že vše vyřeší za nás, ale naopak vzít odpovědnost za svůj život do svých vlastních rukou, začít konečně naslouchat svému tělu, důvěřovat mu a pochopit, co se nám snaží říct. Už dávno z vlastních zkušeností vím, že většina lékařů léčí pouze důsledek a vůbec nezkoumá příčinu daného problému. Proto je z mého pohledu lepší své tělo znát a být za něj zodpovědný a nenechat si bezhlavě „ordinovat léky“, které sice možná zrovna ten jeden daný problém vyřeší, ale mohou také způsobit v těle ještě větší chaos a navazující další a další potíže, mnohdy dlouhou dobu skryté, které se bohužel jednou projeví. Je radost sledovat své tělo podle této metody, zjišťovat, že vše funguje a mění se tak jak má v pravý čas, a pokud zrovna ne, tak aspoň máme možnost včas odhalit, kde může být problém a můžeme se ho tak pokusit odstranit. Velmi si vážím také toho, že prodejem knihy Vaše ochota, vstřícnost a podpora nekončí, za což Vám moc děkuji.
Táňa K.
Váš e-book je výjimečný hned v několika směrech. Jednoduše a bez zbytečných detailů je popsáno fungování těla, co se týče cykličnosti. Oceňuji zejména vypíchnutí rozdílů mezi fungováním těla s a bez užívání hormonální antikoncepce. Jsem velmi vděčná za informace ohledně "návratu" cykličnosti po vysazení antikoncepce po dlouhodobém užívání. Zde jsem sama narazila na "léčbu" k ustálení cyklu - vyvolávání menstruace pomocí hormonálních injekcí. Nyní již vím, že to bylo zcela zbytečné a dokonce kontraproduktivní. Co se týče metody zjišťování plodných dnů...konečně něco, co mi dává hlavu a patu a není to jen univerzální aplikace ke stažení. E-book mi dal i velmi cenné informace pro další postup v případě, že by se početí miminka nedařilo. Je téměř až šokující, že postupy, do kterých je žena při léčbě neplodnosti lékaři téměř vmanipulována, jsou často příliš invazivní či zcela zbytečné. Doufám, že se do budoucna změní přístup lékařů, co se týče ochoty naslouchat. Co jiného by mělo být zdrojem cennějších informací ohledně cyklu ženy, než ona a její poznatky získané samotným prožíváním cyklických změn.
Pavla N.

Měsíce plynou a miminko nikde? Teď je ten správný čas! Cesta k tomu, abyste se stala maminkou, je na dosah. Stačí se na ni vydat.

 

KDO JE AUTOREM E-BOOKU?

Hana Knopf Přikrylová

 • ZAKLADATELKA PROJEKTU DITEVITANO.CZ

Projekt ditevitano.cz mnohdy zásadním způsobem zasahuje do života žen a snaží se měnit jejich náhled na dnes tolik diskutovanou otázku neplodnosti. Snažím se inspirovat ženy k osvobození se od zaběhlých zvyklostí. Věřím, že změnou přístupu k životu žena dokáže změnit i to, co se na první pohled zdá jako beznadějné.

 • CERTIFIKOVANÝ KOUČ

Psychika hraje v otěhotnění mnohdy větší roli, než jsme si ochotné připustit. Není tedy možné oddělovat fyzický stav od stavu psychického. Vše je spolu propojeno. Pokud odhalíme příčinu na psychické úrovni, i fyzické tělo se nám začne uzdravovat a dochází k otěhotnění.

 • CERTIFIKOVANÝ PORADCE SYMPTOTERMÁLNÍ METODY PŘIROZENÉHO PLÁNOVÁNÍ RODIČOVSTVÍ (STM PPR)

Díky STM PPR můžeme početí výrazně podpořit a cestu za otěhotněním zkrátit. Stačí svému tělu naslouchat a rozumět mu.

 • LEKTORKA ŠKOLY PÁNEVNÍHO DNA

Ve své lektorské činnosti Tajemství pánevního dna metodou 3x3 vidím velký význam. Zdravé pánevní dno je naším středem, které má velký vliv na naši plodnost, ale také na celkovou stabilitu, hojnost, zdravé ženské sebevědomí.

 • MAMINKA 3 DĚTÍ

Jsem šťastná máma jednoho chlapce a dvou holčiček dvojčátek.


Dovolte si na 100% tento Ebook využít.

BUDE TO STÁT ZA TO!