Pomůžeme Vám přirozeně otěhotnět

MŮJ PŘÍBĚH

Jak to všechno začalo...

 Jmenuji se Hana Přikrylová a snažím se pomoci ženám, které si přejí otěhotnět, ale zatím se jim splnit tento sen nedaří.

Jsem maminka jednoho kloučka, který se narodil v roce 2009 a v červnu 2013 se nám narodily dvojčátka holčičky, které jsme počali tou nejpřirozenější cestou.

Snažila jsem se tedy otěhotnět dvakrát. První těhotenství přišlo okamžitě, hned první měsíc. S dvojčátkama to trvalo trošku déle, bylo to měsíců 7. Uvědomuji si, že to není příliš dlouhá doba, avšak přiznám se, bohatě mi stačila. Měsíc co měsíc jsem zjišťovala, že nejsem těhotná, nevím, kdy otěhotním a jestli vůbec. Bylo to pro mě smutné období. A během této doby jsem zjistila, že nejsem zdaleka jediná, která prožívá tuto životní etapu se stísněnými a bezmocnými pocity.

Začala jsem o tom všem přemýšlet.  Kladla jsem si otázky, které se postupně měnily: Proč zrovna mě život přivedl do této situace? Jak se z této situace dostat? Jak by to podle mého srdce vlastně mělo být? K čemu mi je tato situace dobrá? Co mi může přinést? Může mi vubec něco přinést?

Velice rychle jsem si uvědomila, že prožívat stres v době, kdy si přeji otěhotnět, je opravdová hloupost! Vždyť toto období má být plné radosti a radostného očekávání! Všechno tedy bylo špatně. Rozhodla jsem se to změnit!

JAK SE MI PODAŘILO OTĚHOTNĚT?

Začala jsem poslouchat samu sebe, vnitřně jsem se uklidnila a změnila myšlení. A překvapivě - vše se začalo měnit velmi rychle! V okamžiku, kdy jsem se zbavila negativních pocitů, strachu z neotěhotnění, touhy otěhotnět co nejdříve, ve chvíli, kdy jsem uvěřila, že pouze já sama o svém životě rozhoduji - bez problémů jsem druhý měsíc otěhotněla.

Také jsem pochopila, proč jsem se do této situace dostala. Přivedlo mě to k vytvoření projektu ditevitano.cz.

Začala jsem navštěvovat vzdělávací semináře, číst odborné knihy, setkávat se s lidmi, od kterých se stále učím. Stala jsem se poradcem přirozeného plánování rodičovství a poradcem při neplodnosti. V tuto chvíli se již tímto tématem zabývám profesně. Dovedlo mě to k práci, která mě baví, napňuje a dobíjí energií. Díky předchozímu trápení jsem našla své poslání, svou cestu. Stálo to za to...

Toto je můj příběh. A jaký je ten Váš?

MOJE ODBORNOST

A stále na ni pracuji...

CERTIFIKÁT - NAPROHELP, úspěšná cesta k vlastními dítěti