DÍTĚVÍTÁNO.CZ

Změňte myšlení a změní se celý Váš život

  Znáte to. Přejete si otěhotnět víc než cokoliv na světě, ale zatím to nevychází. Chodíte ulicemi a zdá se Vám, že všechny těhotné se proti Vám spikly, protože se zdá, že potkáváte jenom je. Díváte se na ně a hlavou Vám běží: „Proč ona ano a já ne? V čem je lepší? Ta se má.….“ Stop, stop, stop! Zastavte tyto úzkostlivé myšlenky! Tento článek Vás navede na úplně jiný pohled na věc a sami uvidíte, co se stane. Změní se Vaše realita.

Zkroťte svůj mozek

První nejdůležitější krok je uvědomit si, že Vaše myšlenky NEJSTE VY. Že to co produkuje Váš nikdy neutichající mozek NEJSTE VY. Mozek je pouze orgán ve Vašem těle stejně jako Vaše ledviny, žaludek nebo slinivka. To ale přece NEJSTE VY!

Nekompromisně proto svůj mozek zkroťte. Pokud Vás nechce nechat na pokoji, pořád do Vás hučí, zařvěte na něj! VY tady poroučíte. Rozkažte mu, ať je už konečně zticha!!!… A teď pozorujte, co se stane. …. Cítíte to uvolnění? To příjemné ticho? Ten klid, který se rozlije po celém Vašem těle?

Mozek Vás poslechl. V tuto chvíli jste vytvořili  prostor pro VÁS. Pro Vaše skutečné JÁ.

 Vybírejte si své myšlenky

Druhým krokem je vytvořit si myšlenky a pocity, které budou pro Vás prospěšné. Podívejme se na to prakticky. Když uvidíte těhotnou ženu a ve Vás to opět začne vřít, řekněte si: „Ta má ale krásné bříško. Taky takové budu mít. Už se na to moc těším.“ Cítíte ten rozdíl? Skutečně prožívejte radost, že taky budete mít miminko. Začněte se usmívat, zatetelte se štěstím, zkuste si ten pocit skutečně vychutnat.

Velmi brzy pochopíte, v čem to kouzlo vězí. Když budete tento pocit intenzivně prožívat, Vaše podvědomí to přijme jako fakt. Podvědomí totiž nerozlišuje, jestli to co právě prožíváte pravda je nebo není. Prostě uskutečňuje věci, na které myslíte a které prožíváte.

Většina lidí myslí na to, co nechce. A podle toho se jim také tvoří život. Nečtěte diskuze na internetu a nezajímejte se o to, kdy otěhotněly ostatní ženy. Obklopíte se jejich negativními příběhy a jejich strachy. A k čemu? Vy jste jedinečná a budete mít také jedinečný příběh. Když si to uvědomíte, začne z Vás vyzařovat jiná energie.  Tento zlom poznáte. Začnete být totiž přesvědčena, že opravdu brzy otěhotníte. Že

to ani jinak být nemůže. Stane se to pravdou.

 Hana Přikrylová

Tento článek napsala Hana Přikrylová, zakladatelka a autorka projektu ditevitano.cz

 

Hana Přikrylová
autorka článku, fertility consultant a kouč, zakladatelka projektu ditevitano.cz
Komentáře
 1. Marie napsal:

  Haničko, děkuji Vám za tento krásný článek 🙂 I celé Vaše stránky jsou úžasné a dodávají člověku naději a sílu.

 2. MIlka napsal:

  Díky za článek, jsem ráda, že někdo píše podobné články. Těším se na další vaše počiny na téhle stránce 🙂

  • admin napsal:

   Dobrý den, již brzy přidám článek, jak k otěhotnění může pomoci čínská medicína. Informace k tomuto článku mi předal sám čínský lékař MUDr. Bednář, takže to bude opravdu zajímavé. 🙂
   Děkuji za podporu a přeji Vám krásný den.
   Hana Přikrylová

Komentáře nejsou povoleny.