DÍTĚVÍTÁNO.CZ

Meditační nahrávky, které Vám mohou pomoci otěhotnět

Milá budoucí maminko,

ze své vlastní zkušenosti vím, jak období „čekání na miminko“ může být velmi náročné – mnohdy plné smutku, lítosti, pocitu beznaděje, strachu, zoufalství a nejistoty. Na vlastní kůži jsem s hrůzou zjistila, jak nenaplněná touha po dítěti mi může obrátit život vzhůru nohama. Na vlastní kůži jsem však také zažila, jak zklidnění vlastní mysli rapidně krátí cestu za miminkem. Tenkrát mi stačil jeden jediný měsíc…

Vaše cesta za miminkem může vést tmavým chladným lesem.

A nebo cestičkou osvícenou sluncem přinášející nová dobrodružství …

 

 

 

 

 

 Pokud chcete, aby Vaše cesta za dítětem byla snazší, radostnější a hlavně kratší, čtěte dál…

Dala jsem si tentokrát velký cíl. Chtěla jsem se pro Vás nalézt něco, co by Vám pomohlo:

 • zklidnit svou mysl,
 • začít důvěřovat svému tělu, že ono zvládne stvořit nový život,
 • naučit se pracovat se svými strachy, které marná snaha o miminko přináší,
 • mít ráda samu sebe a s láskou přijímat a pečovat o své tělo,
 • napojit se na svou intuici, která Vám vždy poradí správný směr na cestě za miminkem,
 • nalézt svou vnitřní sílu.

Požadavky byly velké, ale povedlo se. Narazila jsem na set 22 meditací PRO KLID V DUŠI od Lucie Kolaříkové!

Těmito meditacemi jsem sama prošla. Nemohla bych Vám doporučit něco, co sama neověřím! Začala jsem před třemi týdny. Tři týdny stačily na to, aby se mi začal měnit život. Mění se, protože se měním já.

Co Vám jednotlivé meditační nahrávky mohou přinést a jak jsem je vnímala já?

Audioset PRO KLID V DUŠI zahrnuje 5 témat:

1. PŘIJETÍ SVÉHO TĚLA

První kapitola Vám pomůže nalézt důvěru ve své tělo, důvěru v to, že dokážete stvořit nový život! Pomůže Vám si ke svému tělu opět najít cestu a vážit si toho, co pro Vás každou vteřinu Vašeho života dělá. Jak říká Lucka ve své nahrávce: „Naše tělo je domovem pro naši duši…“. Vytvořme proto krásný domov nejen pro naše tělo, ale i pro naši duši. Uvidíte, jaké věci se začnou dít…

Já osobně jsem při těchto meditacích pociťovala hlubokou vděčnost, že právě toto mé tělo je průvodcem mým životem. Od této chvíle vytvářím nový, zdravý, čistý domov pro mou duši.

Uvidíte, zda tento „nový domov“ přivolá i „nový život“.

2. VNITŘNÍ DÍTĚ

Když jsem přišla ke kapitole „Vnitřní dítě“, měla jsem tendence ji přeskočit. Říkala jsem si: „Kdo to je vnitřní dítě, k čemu mi bude dobré, já ho přece vůbec nepotřebuji!“. OU, JAK MOC JSEM SE SPLETLA. Musím přiznat, že ani nevím, kdy naposledy jsem se tak MOC spletla.

Zážitek ze setkání s vlastním vnitřním dítětem byl neuvěřitelně silný. Možná právě proto, že jsem ke své obrovské lítosti nevěděla, kdo to je. Zkuste se s ním setkat i Vy. Setkáte se SE SEBOU – možná poprvé v životě. Nemůžu ani slovy popsat, jak MOC líto mi bylo, že jsem své vnitřní dítě tak dlouho zanedbávala.
Pokud svému vnitřnímu dítěti budete naslouchat, může Vám velmi pomoci. Může Vám odpovědět na jakoukoliv Vaši otázku. Může Vám pomoci vyřešit jakoukoliv situaci. Pokud se o něj budete s láskou starat, ono Vám odpoví. Poslechněte ho a budete žít život podle svých snů.

Zklidněte svou mysl a zkraťte si svou cestu za dítětem.

Já jsem se svého vnitřního dítěte zeptala, zda mám odejít z prostředí poskytující finanční bezpečí, avšak ve které jsem velmi nespokojená. Moje vnitřní dítě najednou začalo tancovat, výskat, zpívat, projevovat obrovskou radost. Bez zábran prožívalo obrovské štěstí. S velkou radostí jsem ho dlouze pozorovala.  Za chvíli jsem se zeptala, zda raději nemám zůstat. Dítě se okamžitě zastavilo a upřeně se na mě zadívalo.  Jeho pohled byl vážný a smutný. Ani se nehnulo. ZVOLILA JSEM TANEC! A je mi zatraceně dobře! 🙂

I Vám může odpovědět. Zkuste mu položit otázku, proč Vaše tělo těhotenství odmítá? Zeptejte se ho, jaká cesta povede k úspěchu, štěstí a hromadě lásky? 🙂

3. PODPORA SEBEVĚDOMÍ A SEBEDŮVĚRY

Díky meditacím v této kapitole jsem se stala královnou svého života a poznala jsem své království = svůj život.

Mé království bylo v mlze. Bylo sychravo a chladno. Nikde nikdo nebyl. Když jsem přišla ke svému zámku, který byl obklopen krásným parkem, bylo mi již příjemněji. Avšak zarazilo mě, že stále nikde nikdo není. Prošla jsem zámkem a sedla si na svůj trůn. Seděla jsem a rozhlížela se po svém království, po svém životě. Uvědomila jsem si, jak smutné a osamělé království to je. Hned jsem pochopila, co mi chce tato má představa sdělit.

Jako královna jsem mohla cokoliv. Začala jsem své království měnit podle svých představ. Ani nemusím říkat, jak úžasný pocit to byl. Věděla jsem, co chci, a také jak to udělat. Své království stále vylepšuji a dělá mi to obrovskou radost.

Podívejte se do svého království a zjistěte, zda v něm zpívají ptáci, voní květiny a je Vám v něm krásně. Anebo zda v něm prší, je Vám zima, je tam tma. Pokud se Vám něco nebude líbit, změňte to. Připravte pro své děťátko to nejúžasnější království na světě. 

4. LÉČENÍ STRACHU

Meditace v této kapitole Vám pomohou pracovat se svým strachem:

 • strachem z opětovného příchodu menstruace,
 • strachem ze života bez dítěte,
 • strachem z nejisté budoucnosti,
 • strachem z nenaplnění Vašeho přání darovat život,
 • strachem ze selhání,
 • strachem z různých vyšetření u lékaře,
 • strachem ze špatných rozhodnutí….

Prostě STRACHEM. Jakýkoliv strachem, který prožíváte.

Zjistíte, jak Váš strach vypadá, proč u vás přebývá, co vám chce říct… Zjistíte, že strach je naše přirozená výbava pro zachování sebe sama.

Můj strach vypadal jako mála hromádka jakoby z želé. Byla měkká, a když jsem do ní šťouchla, jemně se rozhýbala. Koukala jsem na tu hromádku a říkala si: „Ty jo, tak toto je fakt ten můj strach? To on mi přináší ty nepříjemné pocity?“ Musím říct, že můj strach se cítil velmi uraženě a dotčeně, když jsem do něho s radostí strkala prstem a on se pokaždé rozhoupal. 🙂 Od této chvíle, když mě strach přepadne, vím přesně, s kým mám tu čest. 🙂

Nahrávky v této kapitole mě také úžasně pomohly odpoutat se od toho, co mi v mém životě již nefunguje, co mi překáží a již nijak neslouží. Přineslo mi to obrovskou úlevu. ZÍSKALA JSEM ODVAHU ŽÍT SVŮJ ŽIVOT.

5. SPOJENÍ S UNIVERZÁLNÍ LÁSKOU

Tyto meditace jsou po mě tak příjemné! Přinášejí mi obrovský klid a pocit bezpečí. Zároveň mě nabíjí novou úžasnou zdravou pulzující energií, kterou mohu šířit do svého okolí. 🙂

Zklidněte svou mysl a zkraťte si cestu za dítětem

Tyto meditace Vám pomohou kdykoliv, kdy si nebudete vědět rady.

 • Pomohou Vám zklidnit svou mysl.
 • Poskytnou Vám konejšivou náruč a bezpečí.
 • Ujistí Vás, že jste milovaná.
 • Poskytnou Vám vnitřní klid a uvědomíte si, že nikdy nejste sama.

 

Pokud Vás tyto řádky zaujaly a ráda byste se dozvěděla ještě více, navštivte stránky Lucie Kolaříkové www.luckakolarikova.cz. Zde o Vás bude s láskou postaráno.

Získala jsem pro Vás dokonce osobní vzkaz od autorky audio setu Lucky Kolaříkové. Zde je:

„Audio set vznikal celé jaro 2016. V červnu, když byl audio set celý hotový, nahrávky jsem si víckrát poslechla a prožila a na konci července jsem nečekaně sama otěhotněla. Jde o první děťátko, které se mnou opravdu zůstává a začínáme spolu 7.měsíc. V mládí jsem podstoupila interupci a 2012 jsem za velmi těžkých okolností samovolně potratila. Netvrdím, ze audio set byl tím ultimativním „lékem“, ale rozhodně důležitá součást všech okolností, které mě k otěhotnění v roce 2016 dovedly. Diky audio setu jsem trávila celé jaro s mnoha léčivými tématy. Hodně jsem si diky nim uvědomovala uvolňování se do proudu existence, pouštění kontroly a důvěru v život.“

Berte, prosím, tyto informace jako INSPIRACI, jako MOŽNOST. Pokud se touto cestou vydáte, budu velmi ráda, pokud mi napíšete, jakým způsobem Vám tyto meditace pomohly, jak vypadalo Vaše království, jak vypadal Váš strach, jak Vám se změnil život.

Těším se na Vás  …

Hana Přikrylová

Tento článek napsala Hana Přikrylová, Zakladatelka projektu ditevitano.cz.

Hana Přikrylová
autorka článku, fertility consultant a kouč, zakladatelka projektu ditevitano.cz