DÍTĚVÍTÁNO.CZ

       Záznam SeminářE

VYPNI HLAVU A ČEKEJ ZÁZRAK

On-line

Obejmi se ... Se všemi svými strachy, nejistotou, zoufalstvím ... Protože toto bude jízda! Plná změn, uvolnění, uzdravení, otěhotnění.

❤️


VYPNI HLAVU A ČEKEJ ZÁZRAK

PRO VŠECHNY ŽENY, KTERÉ CHTĚJÍ OTĚHOTNĚT ...

Proč se pokusit vypnout hlavu?

Miminko chceme od svého TĚLA, nikoliv od své hlavy! 🙂 Hlava pracuje pouze s informacemi, které nasála během našeho života. Kolem nás je toho však nekonečně víc! NECHTĚJME PROTO, ABY HLAVA VYMYSLELA TU NEJLEPŠÍ CESTU ZA DÍTĚTEM. Protože ona to není schopna vymyslet! NECHME PROMLUVIT TĚLO. Pro něj je otěhotnění naprosto přirozené a snadné ...

DEJME TĚLU PROSTOR. VYPNĚME HLAVU a OČEKÁVEJME ZÁZRAK!

V ČEM TI NA SEMINÁŘI ZARUČENĚ POMOHU

 • Budeme měnit spalující strach, beznaděj, zoufalství, vztek... NA DŮVĚRU.
 • PUSTÍME tu úpornou snahu otěhotnět a DÁME PROSTOR ŽIVOTU.
 • Zanecháme lpění na budoucnosti a budeme se snažit vnímat ŠTĚSTÍ na každém našem kroku už teď. 🙂
 • Získáš recept "JAK NA TO NEMYSLET" - určitě už jsi od svého okolí slyšela tuto zaručenou radu. Málokdy však uslyšíš, JAK TO ALE UDĚLAT???
 • Dokážeš se UVOLNIT v přítomnosti, ať je jakákoliv. Protože je to přece to jediné, co máš!!! A proto ze své přítomnosti uděláme středobod svého života!
 • Pocítíš, že jsi opět V BEZPEČÍ.
 • Zjistíš, že je nevyšší ČAS NA ZMĚNU - náhledů a situací.
 • Zjistíš, co Tě opět postaví na nohy a udělá z Tebe královnu, kterou jsi a vždycky jsi jí byla.                                      "Královna" máma    x    "uštvaná" máma ... Kterou by si dítě více přálo?
 • Zjistíš, proč je důležité přestat bojovat.
 • Zaposloucháš se do meditace, která Tě uvolní, zklidní a vrátí důvěru v život ...

PROTOŽE ŽIVOT JE DAR... A TY JSI SCHOPNÁ TENTO ZÁZRAK DAROVAT!


Tento seminář není pro každého. Je pouze pro toho, kdo chce ve svém životě vidět změny.

VYPNI HLAVU A OČEKÁVAJ TO NEJLEPŠÍ PRO SEBE!


Vůbec nezáleží na tom:

 • kolik je Ti let,
 • jak dlouho nemůžeš otěhotnět,
 • zda Ti lékaři tvrdí, že přirozené početí není možné,
 • zda Ti bylo diagnostikováno fyzické onemocnění (např. cysty, endometrióza, PCO, anovulační cykly, apod.)
 • zda příčina, proč se početí nedaří tkví "pouze" v hlavě,
 • zda již dítě máš a chceš druhé, třetí ... či nikoliv...

PO SEMINÁŘI Z TEBE BUDE ŽENA, KTERÁ:

Je si vědoma toho, že jediné co má, je PŘITOMNOST a proto si ji vědomě tvoří a užívá. A tím vytváří BUDOUCNOST.

 

Obklopuje se láskou, nikoliv strachem.

 

Důvěřuje životu.


Umí čekat na ten největší zázrak s důvěrou v život.

 

Zná svou hodnotu.

Ví, jak krásná bytost je, a proto očekává to nejkrásnější...


Přistupuje ke svému tělu s láskou, protože je si vědomi, že ono rozhoduje.

 

Zná své hodnoty a priority.

Ví, že být sama sebou a věřit sobě je ta nejlepší volba.


TOUTO ŽENOU JSI VŽDY BYLA! POJĎ SE K NÍ OPĚT S LÁSKOU VRÁTIT.

PROTOŽE TAM, KDE JE ŽIVO, PŘIJDE NOVÝ ŽIVOT SÁM, V DŮVĚŘE...

JAK BUDE VŠE PROBÍHAT?

Do e-mailu Ti přijde odkaz na záznam semináře, na který pouze stačí kliknout a jsi uvnitř.

Seminář trvá cca 2,5 hodiny a je rozdělen do 2. částí. Můžeš jej tedy sledovat postupně podle svých časových možností a tak, aby Ti to bylo příjemné.

Záznam máš neomezeně k dispozici.

Uvidíš, že spolu strávíme velmi milý a užitečný čas.

CENA SEMINÁŘE

1900 Kč

CHCI ZÁZNAM ON-LINE SEMINÁŘE


KDO TĚ BUDE PROVÁZET

Hana Knopf Přikrylová

 • ZAKLADATELKA PROJEKTU DITEVITANO.CZ

Projekt ditevitano.cz mnohdy zásadním způsobem zasahuje do života žen a snaží se měnit jejich náhled na dnes tolik diskutovanou otázku neplodnosti. Snažím se inspirovat ženy k osvobození se od zaběhlých zvyklostí. Věřím, že změnou přístupu k životu žena dokáže změnit i to, co se na první pohled zdá jako beznadějné.

 • CERTIFIKOVANÝ KOUČ

Psychika hraje v otěhotnění mnohdy větší roli, než jsme si ochotné připustit. Není tedy možné oddělovat fyzický stav od stavu psychického. Vše je spolu propojeno. Pokud odhalíme příčinu na psychické úrovni, i fyzické tělo se nám začne uzdravovat a dochází k otěhotnění.

 • CERTIFIKOVANÝ PORADCE SYMPTOTERMÁLNÍ METODY PŘIROZENÉHO PLÁNOVÁNÍ RODIČOVSTVÍ (STM PPR)

Díky STM PPR můžeme početí výrazně podpořit a cestu za otěhotněním zkrátit. Stačí svému tělu naslouchat a rozumět mu.

 • LEKTORKA ŠKOLY PÁNEVNÍHO DNA

Ve své lektorské činnosti Tajemství pánevního dna metodou 3x3 vidím velký význam. Zdravé pánevní dno je naším středem, které má velký vliv na naši plodnost, ale také na celkovou stabilitu, hojnost, zdravé ženské sebevědomí.

 • MAMINKA 3 DĚTÍ

Jsem šťastná máma jednoho chlapce a dvou holčiček dvojčátek.

CO ŘÍKAJÍ ŽENY O MÉ PRÁCI ...

Ahoj Hani, moc děkuji za krásné včerejší dopoledne, plné podpory a laskavosti. Seminář byl jako pohlazení po duši. Na cestě za miminkem jsme s manželem 2 roky, jdeme cestou přirozeného početí. Naplno důvěřuji životu i svému tělu. Informace, které včera zazněly, se mnou plně rezonují, zároveň jsou pro mě potvrzením, že jdeme správným směrem 🙂 Těším se na všechno, co přijde a vyhlížím zázrak s otevřenou náručí. Z celého srdce Ti děkuji, za to, ze pomáháš ženám, jako jsem já.
Jana
Milá Hani, se slzami v očích Ti v příloze posílám první fotku nového člena naší rodiny. Po třech letech temného údolí, kdy už jsme ani nedoufali, na nás jen tak mimochodem vykoukly dvě čárky 🙂 Chtěla bych TI MOC PODĚKOVAT, že jsi mi byla celou dobu velkou oporou a rádcem. Dala jsi mi spoustu informací, které doktoři prostě neříkají. Podporovala jsi mě když mě doktoři i někteří členové rodiny tlačili do IVF, vždyť je to dneska běžná věc - skoro jako zajít k zubaři 🙂 A teď něco k zasmání... Vedle všech absolvovaným vyšetření jsi mi doporučila ještě prověřit imunologii a říct si o pobyt v lázních. Imunologii mi v CAR nechtěli udělat, tak jsem se objednala na vlastní pěst a začala vyřizovat lázně. Pobyt v lázních jsem měla domluvený a těšila se na něj, v práci vše vyřízené. Pak mi na imunologii vyšly pozitivní protilátky proti zona pellucida. Byla jsem z toho nešťastná, čeká mě nějaké náročné léčení a další měsíce čekání nebo všelék IVF ICSI. No a pak jsem zjistila, že v té době už jsem byla těhotná, pak aby se z tom člověk vyznal 🙂 Ještě jsem zavolala do lázní, že mají opravdu zázračné účinky, stačí se jen objednat! Ještě jednou moc děkuji za tvoji práci a podporu. Budu Ti dělat reklamu 🙂 Ať se Ti vše daří!!!
Mája
Krásný den Hanko, moc děkuji za pozvánku a zároveň Vám přeji vše nej nej do nového roku. Pro nás to bude určitě nezapomenutelný rok, jelikož za několik měsíců přivítáme nového člena rodiny. Jsem v 7. měsíci těhotenství a musím Vám poděkovat za vaši energii a sílu předanou během semináře v květnu. Moc mi to pomohlo změnit pohled na situaci a do 2 měsíců se mi povedlo otěhotnět. Jsem Vám moc vděčná za vše, co pro ženy v podobné situaci děláte, prosím jen tak dál! Přeji Vám pevné zdraví a spoustu dalších úspěšných projektů do budoucna, Ještě jednou moc děkujeme za to, že jste! S pozdravem, Andrea
Andrea
Milá Hanko, s obrovským potěšením jsem si dnes vyslechla potvrzení těhotenství na správném místě. Po několika měsících, které se chvílemi zdály dlouhé jako roky, jsem díky radám od vás našla i já dvě vysněné čárky na těhotenském testu. A nebýt toho, že jste mě naučila vyznat se ve svém cyklu (dlouhý 32 dnů) a správně poslouchat a porozumět svému tělu, myslím že by ta cesta byla daleko delší a plná předepsaných hormonů.. Děkuji a moc bych přála všem ženám a slečnam, které mají nějakou potíž s otěhotněním, aby se dřív než do rukou gynekologů svěřily právě vám... Přeji spoustu šťastných příběhů a narozených zdravých dětí... U nás to vypadá na květen. 🙂
Markéta
Seminář byl pro mě skutečně přínosný a rozhodně nelituju, že jsem do něj šla. Upevnila jsem si informace ohledně měření BT a doplnila je o další, které jsi vysvětlila opravdu tak, že tomu konečně rozumím. Stejně tak jsi mi vše objasnila ohledně plodného hlenu. Taky jsem se konečně uceleně dozvěděla, jaké jsou hormony na podporu ovulace, udržení plodu....(zatím jsem o nich s lékařem nemluvila, takže jsem ráda, že jsem všechny tyto cenné informace mohla slyšet od tebe). Taky doporučení vitaminových doplňků je pro mě moc důležité, protože asi každá žena začne jako první pátrat na internetu, v diskuzích...a tam je toooolik doporučení/nedoporučení dle zkušeností každé jednotlivé ženy. Byla jsem z toho už opravdu zmatená....a psychická podpora od tebe byl balzám na duši, protože přesně k tomuto bodu jsem za poslední měsíce došla a ty jsi mi to všechno jen potvrdila. To nejdůležitější, co v tom všem ale vidím je to, že víc poznat fungování svého těla je pro mě celoživotní přínos nejen kvůli snaze o děťátko. A to stejné i s psychikou. Moc hezky jsi řekla to, že dítě se nenarodí, abych já byla šťastná - já přece nejdřív musím být šťastná, abych udělala šťastné i to maličké. Přijde mi to teď tak logické, že už vůbec nechápu, jak jsem dřív mohla uvažovat jinak. Jestli za námi někdy přijde, tak ne ono mě, ale já se ho budu snažit udělat co nejšťastnějším :-). Jsem ráda, že jsem poslechla svou intuici a do semináře se přihlásila a uvidíme, kam mě zavede dál . Měj se zatím krásně.
Katka
Krásné sobotní ráno Hani, včera jsem byla na první prohlídce a vše je naprosto v pořádku. Bylo vidět i bijící srdíčko :-). Chtěla bych Vám moc moc moc poděkovat za podporu a za vše co děláte. Díky Vašemu e-booku, článkům, meditaci, semináři atd. jsem dokázala "vypnout" a přestat se soustředit jen na otěhotnění, začala jsem si opět užívat svůj život. Patří Vám můj velký obdiv a ještě větší díky!! Mějte se krásně
Lenka
Môj gynekológ mi povedal, že vzhľadom na môj vek je možnosť fyziologického otehotenia takmer zanedbateľná. S tým som sa rozhodne nemala v úmysle zmieriť. Intuitívne som vedela, že taká možnosť existuje, len zatiaľ nepoznám všetky možnosti. Podarilo sa mi objaviť pre seba STM a Hanku, ktorá ju vyučuje. Už písomná komunikácia s ňou vo mne vzbudila dôveru, tak som sa k nej prihlásila na kurz. Osobné stretnutie ma v tom len utvrdilo. Hanka konštatovala, že ak budú cykly zdravé a manžel tiež v poriadku, nie je dôvod neotehotnieť. Poistila som si to i konzultáciou za účelom naučenia sa cvikov na panvové dno. Sme šťastní, že Hanka mala pravdu. Po zaznamenaní dvoch cyklov sa objavili na tehotenských testoch dve čiarky. 🙂 Hanka je milý, láskavý a empatický človek, určite spoluprácu s ňou vrele doporučujem.
Petra
Seminář "Budu těhotná", kterého jsem se zúčastnila v březnu, mě nabil spoustou pozitivní energie a vírou, že se to prostě podaří! Hanka je úžasná žena, velmi lidská, milá, vstřícná a vše dokáže velmi srozumitelně vysvětlit. Veškerá témata, která jsme za ten den probraly, byla velmi přínosná, stejně tak jako společnost ostatních žen, jejich sdílení, rady, zkušenosti. Pro mě osobně bylo moc fajn setkat se s ostatními ženami řešící stejné téma a možnost nahlédnout, jak se s takovými situacemi vypořádávají ostatní, protože nejrůznější problémy spojené s otěhotněním, potraty atd. se moc otevřeně neřeší, většina žen o tom nemluví, je to prostě tabu, na které máte pocit, že jste úplně sama. Tak to ale ani zdaleka není a síla a podpora ostatních žen mi moc pomohla. Jsem moc vděčná, že jsem na seminář a na Hanku narazila a všem, které řešíte toto téma vřele doporučuju se semináře zúčastnit, stojí to za to! Díky, Hani, za to, co děláš a určitě v tom pokračuj! Kája
Kája
Ahoj Hani, po přečtení krásných hodnocení seminářů jsem se Ti rozhodla také napsat. Protože to, co děláš pro ostatní by určitě mělo být více vyzdviženo 🙂 Byla jsem na semináři v únoru letošního roku v Brně. Měla jsem to trochu z ruky, ale po jeho absolvování jsem věděla, že to byla jedna z nejpřínosnějších aktivit (a že jsem jich vyzkoušela opravdu hodně) k dosažení mého snu. Nejen po stránce teoretické, ale především té duševní. Popravdě mi hodně psychicky pomohlo vědomí, že nejsem sama, kdo je v podobné situaci. Že každá z nás, co na tom semináři byla, prožívá něco podobného. Jedna holčina nemůže otěhotnět rok, druhá šest. A všechny nás to bolelo stejně. Ale ty jsi nám dala naději, že i po tolika letech, můžeme otěhotnět přirozeně. Vtipné je, že již na tom semináři jsem již zřejmě byla těhotná, úplně na začátku. Ale vůbec toho nelituji, že jsem tam byla, právě naopak! A i když mi to stále připadá neskutečné, tak za pár dnů mám termín a my se konečně po tolika letech dočkáme našeho štěstí. Možná kdybych na kurzu byla již dřív, mohla jsem tady již našeho mrňouska mít 🙂 Na druhou stranu, vše je určitě tak, jak být má. A tvoje semináře a kurzy mají opravdu veliký smysl. Rozhodně by jsi to měla více vykřičet do světa, protože je mezi námi tolik holek, co nemůže otěhotnět, a já pěvně věřím, že by jsi jim mohla tolik pomoci. Máš veliký dar a veliké srdíčko. A i když je to tolik měsíců, co jsem na semináře byla, pořád v sobě mám ten uklidňující a povznášející pocit jako bezprostředně po kurzu <3 Tímto Ti tedy ještě jednou děkuji a přeji do života jen to nejkrásnější. P.
Petra
Pozvánka na seminář na mě vyskočila na FB kolem Vánoc, brala jsem to jako znamení, protože v té době jsem se s manželem snažila 4. měsíc o miminko a hledala jsem veškeré informace, které by mohly v přirozeném otěhotnění pomoci. Když jsem si přečetla o čem seminář je, neváhala jsem a přihlásila se. Seminář se nesl ve velmi příjemné atmosféře a splnil všechny má očekávání. Dozvěděla jsem se spoustu cenných rad a zajímavých informací, jak vlastně ženské tělo funguje a co udělat pro to, aby fungovalo ještě lépe. Hančin seminář mě neskutečně zklidnil a dodal naději, že je vše v pořádku. Dnes jsem ve druhém trimestru a těším se na miminko. Hani, chtěla bych moc poděkovat za to, co děláš!
Marcela
Milá Hanko, chci Ti s odstupem pár dní napsat, jak moc fajn a užitečný byl náš nedělní seminář Budu těhotná. V první části jsem se dozvěděla spoustu důležitých informací, které hned začínám aplikovat na sobě i na svém manželovi, a ve druhé části jsem si uvědomila strašně důležité věci, které jsem podvědomě tušila, ale chyběl mi impuls, který by nastartoval změnu v mém myšlení. Protože jsem Tebe ani Tvoji práci vůbec neznala a upoutávka na seminář na mě prostě vyskočila na facebooku, nevěděla jsem, co mám čekat. Velmi příjemně mě překvapilo, že Tvůj přístup byl naprosto neutrální, že se díváš na věci z různých stran a s velkým respektem, a snažíš se předat to nejlepší, co ses v životě naučila. A ještě takovým způsobem, že se každý, kdo se dostane do Tvé pozornosti, cítí opravdu důležitý. Moc Ti děkuju, držím palce a třeba se ještě někdy potkáme 🙂 Krásné a barevné podzimní dny! Eva
Eva
Seminář BUDU TĚHOTNÁ mi velice pomohl v době, kdy jsem si myslela, že nikdy neotěhotním přirozeně a smutnila nad životem, který mi přinesl už hodně špatného. Díky Hance, která je úžasná bytost a příběhů ostatních žen, jsem změnila myšlení, způsob života a den plný nových informací mi dodal sílu nastartovat svou energii a udělat vše pro to, abych byla milující ženou hlavně k sobě, protože na to spousta žen zapomíná. Moc si Hanky za její práci vážím a přeji všem, co se chystají zúčastnit semináře, aby jim byl přínosný tolik jako mně. "
Emilie
Chtěla bych moc poděkovat za skvělý seminář a celkově práci, kterou Hanka dělá. Seminář se odehrával ve velice útulném prostředí a ve společnosti moc fajn holek, kde člověk ihned nabyl dojmu, že na nic není sám. Hanka má dar vše jednoduše a velice logicky vysvětlit. Já osobně jsem přisla domů uklidněná, namotivovaná a začala jsem o své "cestě k miminku" přemýšlet úplně jinak. Vřele doporučuji! Děkuji moc, Hani!
Katka
Když jsem jela na seminář, nebyla jsem si jistá, jestli to není ztracený čas, když mám pár let do penze a 3 dospělé děti. Ale pracuju jako porodní asistentka a byla jsem zvědavá. Sama jsem si před 1/4 stoletím prošla stejným trápením, jako ostatní účastnice, tedy by se dalo říci, že jsem se dokázala vcítit do jejich pocitů. Ze semináře jsem měla velice, ale velice dobrý pocit. Dnešní medicína, které jsem svým způsobem součástí, se moc na psychiku člověka nezaměřuje, ale tenhle seminář byl doslova balzámem na duši. Už jenom to, že si člověk dokáže o svém trápení popovídat s lidmi na stejné vlně je skvělé. Navíc jsem se s Hankou doplňovala- nejen v možnostech současné medicíny. Netuším, jestli jsem na ostatní současnice nepůsobila rušivě, ale já osobně jsem měla ze semináře velice dobrý pocit. Všem držím palečky.
JiřkaPorodní asistentka
Milá Hani, ráda bych ti napsala pár řádků k tvému semináři, který jsem s tebou prožila v Olomouci. Byla to náhoda, kdy na mě vykoukla reklama na tento seminář na Facebooku. No i když - náhody přece neexistují! Já byla v době hledání pomoci, takové malé berličky, která by mě podpořila při rozhodnutí, že to zvládnu, přestože věk a výsledky hormonálního profilu “mluvili” proti... No podvědomí je mocné, a přestože se snažím být v pohodě a nemyslet na to, opak je pravdou... A tak jsem tam a čekám, kdy mi někdo řekne, že to určitě půjde, a to dítě přijde. Sešly jsme se parta prima holek, širokého věkového rozpětí, každá z nás za sebou různé životní radosti i starosti, krásné a silné ženy. V čele naší party jsi “stála” TY, nádherná éterická bytost - žena, která nás celým dnem velmi citlivě provedla a sdílela svoji životní cestu. Dozvěděly jsme se od tebe spoustu odborných a velmi zajímavých informací a nasály spoustu pozitivní energie. Já osobně si taky uvědomila, že jsem to já, kdo má vše ve svých rukou (hlavě). Dítě nepřijde, když něco není v pořádku, nefunguje, není připraveno na jeho příchod. Dítě není řešením nějaké nepříjemné situace, stavu. Dítě je dar! A člověk musí být připraven jej umět přijmout a zároveň dát. A já věřím, že my všechny společně to dáme! Ušly jsme sice už nějakou tu cestu, ale až teď jsme pochopily ukazatele! Děkuji, Hani, jménem nás všech, co jsme se tam potkaly a utvořily vzájemně se podporující skupinu!
Adriana
Milá Hani, když už jsem s Vámi sdílela část svého příběhu, nedá mi to s Vámi nesdílet i tu současnou část. Pečlivě jsem poslouchala Vaši přednášku, kde jste doporučovala užívat přírodní produkty. Poctivě jsem tak učinila, jelikož jsem si myslela, že problém by u mě mohl být opravdu v tom, že bude má fáze po ovulaci kratší, než by měla být. Krátce jsem tedy užívala doplňky a pila čaj a menstruace pořád nepřicházela, tak jsem si říkala, jak Vaše rady fungují a cyklus se mi opravdu prodlužuje. Jelikož se menstruace stále nedostavovala, raději jsem si po nějaké době udělala těhotenský test a zjistila jsem, že se pravděpodobně nějaký čas ani nedostaví :). Tento týden jsem tedy zašla ke gynekologovi, který mi potvrdil začínající těhotenství, resp. na ultrazvuku byl viděl gestační váček. Bude to samozřejmě ještě dlouhá cesta, ale já jsem hlavně šťastná za to, že to jde i přirozenou cestou. 🙂 Myslím, že pro mě byl Vás online seminář takovou poslední fází uvědomění. Zjistila jsem vše, co jsem vědět měla, čímž jsem prohloubila své znalosti a především mohu tyto informace nyní využít. Děkuji za to, co děláte, má to smysl! Již sdílím informace o Vás dále 🙂 Mějte se krásně Hani
Lucka

POTŘEBUJEŠ SE NA NĚCO ZEPTAT?

Jsem tady pro Tebe...

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Hanka