DÍTĚVÍTÁNO.CZ

Vyčistěte organismus a otěhotněte s lehkostí

Mgr. Pavlína Hrádelová působí jako poradce INFORMAČNÍ METODY Joalis. Je milovnicí jógy, zahradničení, přírody, dobré kávy, ručních prací a máma dvou dětí. Narodila se v Brně a velkou část života prožila na vesnici a v přírodě. Vždy se o různé tzv. alternativní metody léčení, bylinky a čínskou medicínu zajímala
a vždy ji tato oblast přitahovala. Když poznala sílu informační metody, už nešlo udělat krok zpět. Jak se v životě někdy stane, přišlo jí do cesty něco, co dávalo smysl. Něco, co přinášelo radost nejen jí, ale radost a pomoc lidem okolo.

Pavli, pracuješ s INFORMAČNÍ METODOU JOALIS. Můžeš nám o této metodě povědět více?

Informační metoda je proces efektivního vyčištění organismu. Ten je založen na postupné aplikaci určitých přípravků Joalis, které pomáhají tělu zbavit se pomocí vlastní imunity konkrétních toxinů z orgánů a tkání a přispívají k jejich normální harmonické činnosti. Toxiny negativně působí na správné fungování buněk v těle a blokují jejich přirozené komunikační cesty. Cílem této metody je přirozená rovnováha všech funkcí, nejen pohybových,
ale i metabolických, obranných a emočních.

Jde o neinvazivní metodu, jejímž cílem je navracet lidem jejich přirozenou obranyschopnost organismu, jakési základní nastavení neboli homeostázu. Ve všech doplňcích stravy Joalis dochází k unikátnímu propojení síly informací s účinky bylin.Přípravky jsou zpracovány unikátní technologií schopnou ukládat spektrální informace o toxinech do nosiče informací, čímž je nastartováno vylučování toxinů z tělaDíky této metodě můžeme řešit příčinu potíží a ne důsledek.

Jak ses k této metodě dostala Ty osobně? Čím Tě tato metoda oslovila?

Poprvé už jako dítě, když jsem našla doma ve skříni knihy od doktora Jonáše, který s touto metodou před více než 20 lety začal. Různě jsem se k nim potom v dospívání vracela. Nejvíce si pamatuji knihu Křížovka života. Podruhé jsem se s metodou potkala, ještě než jsem měla děti, protože se mi nedařilo otěhotnět. To už mě tak nadchla, že jsem se rozhodla, že se přihlásím na semináře, které se pořádaly, abych jí porozuměla víc, ale krátce na to jsem otěhotněla, takže jsem to odložila. Postupně jsem ale potřebovala řešit jiné zdravotní problémy a to jak mé, tak bohužel i dětí. Trpěla jsem nespavostí a postupně se to velice zhoršovalo, až jsem přestala spát téměř úplně a nechtěla jsem být závislá na lécích, které mi jako jediné klasická medicína nabízela. A tak jsem se znovu dostala k informačním přípravkům Joalis a opět se přihlásila na semináře. Už na prvním jsem věděla, že tohle je moje další cesta v životě a že se budu informační metodě věnovat. Našla jsem pomocí ní odpovědi na mé otázky.

Logika čínského pentagramu, inteligence našeho těla, jeho energetika a způsob komunikace těla s námi, propojení práce s psychikou a fyzickým tělem, to vše tvořilo smysluplný celek. A tak jsem postupně prošla třístupňovým systémem vzdělávání a po třech letech otevřela poradnu – můj splněný sen.

Může informační metoda pomoci i ženám, které nemohou otěhotnět a řeší problém endometriózy, imunologické reakce či syndromu polycystických ovárií?

Ano, pomocí přístroje Salvia, který zjišťuje stresovou reakci na jednotlivé druhy toxinů, mohu zjistit míru toxické zátěže v těle a na základě té pak sestavit kúru, která pomůže odstranit toxiny z gynekologických orgánů i orgánů, které řídí hormonální a imunitní systém člověka. Postupně je tak tělo motivováno k samouzdravujícím procesům. Informační metoda vnímá toxiny jako látky organického nebo anorganického původu, které negativně působí na fungování tkání a orgánů. Toxiny pak vylučují do organismu škodliviny a blokují přirozené komunikační cesty v těle. Tyto doplňky stravy tak mají své místo při řešení nejrůznějších obtíží souvisejících s hormonálním systémem ženy, ale i muže. Mohou pomoci například i při obtížích urogenitální soustavy, jako je endometrióza, imunologické reakce nebo s kvalitou spermií v případě mužů.

Jakmile se k tobě žena objedná na konzultaci, jak takové setkání probíhá?

První setkání trvá minimálně hodinu. Chci mít na klienta prostor a je pro mě důležité, aby chápal co se s jeho tělem děje, protože zodpovědnost za vlastní zdraví máme ve svých rukou. Někteří klienti jsou komunikativnější a tak můžeme nejprve projít to, s čím přicházejí, ale většinou postupuji tak, že za pomoci Salvie zpracuji nejprve toxickou mapu organismu. Postupně se pak snažím vysvětlit, jak a proč k nerovnováze v těle došlo a společně se bavíme o tom, co ženu či muže trápí. Na základě toxické mapy a rozhovoru potom každému připravím kúru šitou na míru, protože každý z nás je jedinečný a proto jsou i příčiny zdravotních komplikací různé. Tento výběr vychází z logiky vztahů mezi orgány dle čínské medicíny, ale v mnohém vychází ze znalostí medicíny klasické. Doplňky stravy Joalis pak klient užívá alespoň šest týdnů, ale často i o něco déle, protože někdy je dobré, nechat si delší čas, když to tělo žádá. Poté se klient objedná na kontrolní schůzku. Často také probíráme různá dietetická doporučení, která jsou důležitou součástí procesu a po zodpovězení všech otázek, které klient má, se rozloučíme. Samozřejmě jsem mu k dispozici i v celém průběhu detoxikačního procesu alespoň pro telefonické konzultace.

Vím, že je to velmi individuální, ale v průměru kolik návštěv je potřeba u Tebe absolvovat, aby žena viděla první výsledky?

Je to opravdu velmi individuální v závislosti na míře zátěže, ale většinou je změna viditelná po 2 návštěvách. Není to ale vyloučeno ani napoprvé. Po dvou až třech kúrách bývá dobře znát, jaké procesy v těle nastaly. Ale snažím se klientům vysvětlit, že i detoxikační postup má svá pravidla a nic nejde uspěchat a proces může trvat déle.

Hledáme a odstraňujeme totiž opravdové příčiny. To už má ale klient zkušenost a může se lépe rozhodnout, zda pokračovat. Pak jsou samozřejmě i případy, kde informační metoda pomoci neumí (např. existující srůsty apod.). I když by byl ale lékařský zákrok nevyhnutelný, je dle mého názoru dobré přístupy kombinovat.

Máš nějaké konkrétní příběhy žen ze své praxe, které díky této metodě otěhotněly?

Ano, znám konkrétní případy takových žen. Doplňky stravy Joalis pomohly řadě mých klientek nejen s otěhotněním, ale například i s problémy gynekologického ústrojí, kde byl indikován operační zákrok. Vždy ale záleží na tom, v jaké fázi potíží klientka přichází.

Pavlíno, děkuji za rozhovor…

Hani, já velice děkuji za příležitost k tomuto rozhovoru a ráda bych zde vyjádřila i poděkování lidem, jejichž práce za touto metodou stojí. Mnohdy to byla určitě nelehká cesta a jak vše poznávám blíž, vidím to srdce, energii a nadšení, které do ní vkládají. Jsem za to velice vděčná.

Pavlína Hrádelová, www.informaci-ke-zdravi.cz

Hana Přikrylová
autorka článku, fertility consultant a kouč, zakladatelka projektu ditevitano.cz
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů