DÍTĚVÍTÁNO.CZ

Individuální konzultace

TAJEMSTVÍ PÁNEVNÍHO DNA

Přijměte pozvání na individuální setkání, které Vám může pomoci k přirozenému otěhotnění, k podpoře reprodukčního zdraví a k narození zdravého miminka.


Z konzultace budete odcházet s přesnými informacemi, jak cvičit, abyste početí výrazně podpořila, a poté již budete cvičit doma bez nutnosti kamkoliv docházet.


V ČEM MI CVIČENÍ POMŮŽE V ROVINĚ FYZICKÉ?

 • Naučíme se AKTIVOVAT svaly pánevního dna. Díky tomu se naše pánev krásně prokrví, oživí, podpoří správná funkce reprodukčních orgánů, harmonizuje menstruační cyklus, upraví menstruační krvácení...
 • Budeme pánev UVOLŇOVAT, protože právě stažené pánevní dno je velmi častou příčinou, proč se početí nedaří.

 


V ČEM MI POMŮŽE V ROVINĚ EMOČNÍ?

 • Díky správnému cvičení z pánve UVOLNÍME uložené emoce a bloky, které Vám mohou v otěhotnění bránit.
 • Pomocí bioenergetického cvičení opět naleznete svou ženskou sílu.
 • Získáte zpět chuť do života a přirozené ženské seběvědomí.
 • Pomocí cvičení zvýšíme kvalitu intimního a sexuálního prožitku.

V ČEM MI POMŮŽE V ROVINĚ ENERGETICKÉ?

 • Díky cvičení opět probudíme ve své pánvi životadárný oheň, který je pro vznik nového života tak nezbytný.
 • Naučíme se ovariální dýchání - budeme čistit vaječníky, probudíme je a podpoříme je v jejich správné funkci.
 • a mnoho dalšího

Pokud je pánevní dno sevřené, neprokrvené, zablokované, bez energie, nemůže se tam nový život uchytit a správně vyvíjet. POJĎTE TO SE MNOU ZMĚNIT!


KDY, KDE a CENA setkání

KDE

KDY

ON-LINE: Z pohodlí Vašeho domova

Stačí si vytvořit klidné prostředí, kde nebudete nikým rušena a uvidíte, že i on-line si dokážeme vše vysvětlit, naučit, vyzkoušet. 🙂

Pro spojení můžeme použít Skype, Messenger, WhatsApp nebo Google Meet. Jak Vám to bude nejvíce vyhovovat.

Dle individuální domluvy. Na setkání si vyhraďte 2 hodinu.

CENA SETKÁNÍ

ON-LINE KONZULTACE
1700 Kč

KDO VÁS BUDE PROVÁZET

Hana Knopf Přikrylová

"Baví mě přetvářet sny v realitu a realitu přibližovat snu."

 • ZAKLADATELKA PROJEKTU DITEVITANO.CZ
  Projekt ditevitano.cz mnohdy zásadním způsobem zasahuje do života žen a snaží se měnit jejich náhled na dnes tolik diskutovanou otázku neplodnosti. Snažím se inspirovat ženy k osvobození se od zaběhlých zvyklostí. Věřím, že změnou přístupu k životu žena dokáže změnit i to, co se na první pohled zdá jako beznadějné.
 • LEKTORKA ŠKOLY PÁNEVNÍHO DNA

  Ve své lektorské činnosti Tajemství pánevního dna metodou 3x3 vidím velký význam. Zdravé pánevní dno je naším středem, které má velký vliv na naši plodnost, ale také na celkovou stabilitu, hojnost, zdravé ženské sebevědomí.

 • CERTIFIKOVANÝ PORADCE SYMPTOTERMÁLNÍ METODY PŘIROZENÉHO PLÁNOVÁNÍ RODIČOVSTVÍ (STM PPR)

  Díky STM PPR můžeme početí výrazně podpořit a cestu za otěhotněním zkrátit. Stačí svému tělu naslouchat a rozumět mu.

 • SPOLUZAKLADATELKA NEZISKOVÉ ORGANIZACE NEHORMONALKA.CZ

  Našim cílem je osvěta nehormonálních forem antikoncepce. Je mnoho cest, jak mít svou plodnost zcela pod kontrolou i bez hormonální antikoncepce. Stačí se rozhodnout ...

 • MAMINKA TŘÍ DĚTÍ

  Jsem šťástná máma jednoho chlapce a dvou holčiček.

JAKÉ JSOU REFERENCE NA MOU PRÁCI

Dobrý den, paní Hanko, stala se ta nejkrásnější věc, která se ženě muže stát.. nedostala jsem menstruaci, a na těhotenskem testu jsou krásné zřetelné dvě čárky 🙂 mám opožděný dárek k Vánocům a ten nejkrásnější dárek do nového roku. Teď jen potvrzení na gynekologii a vzhůru do toho krásného období 🙂 Tímto bych Vám strašně moc chtěla poděkovat, bez Vás by to tak rychle určitě nešlo. Jsem vděčná Andělům a osudu, že mi náhodně vyskočil na FB odkaz na Vás a já jsem se nebála Vás oslovit. Jste úžasný člověk a přeji Vám ať dál rozdáváte naději a pomoc ostatním ženám. Ještě jednou děkuji a jakmile budu vědět, že je vše tak jak má být, tak se Vám ozvu. Do nového roku Vám přeji hlavně zdraví, štěstí a radost ze všeho, co máte ráda. Hezky den,

Monika

Dobry den, po dlouhé době se Vám zase ozývám. Chtěla jsem Vám za vše moc poděkovat, za komunikaci s Vámi, za Vaše rady a Vaši podporu. Pomohlo mi to moc. Nyní jsem v 27 týdnu těhotenství, čekáme chlapečka a zatim vše vypadá dobře. Ješte jednou Vám děkuji.

Lenka Šindelářová

V roce 2015 jsem se vdala, hned za 3 měsíce po svatbě jsem otěhotněla, krátce na to samovolně potratila. Pár dní jsem si to oplakala, ale brala jsem to tak, že to tak má být. Po této zkušenosti jsme se rozhodli s manželem, že rok se snažit nebudeme a budeme se věnovat sami sobě a stavbě našeho domečku. Po roce jsme měli pocit, že jsme připraveni mít dítě a mysleli jsme, že to přijde brzy, ale mýlila jsem se. Toto období bylo velmi dlouhé a náročné, často jsem si nalhávala, že už jsem těhotná, ale vždy menstruace přišla a s tím velké zklamání. Jen bych chtěla poznamenat, že jsem si nikdy neměřila ovulaci a nepoužívala žádné takové metody. Nicméně jsem byla šťastná, že po 14 měsících snažení jsem otěhotněla. Zrovna jsme se stěhovali do nového domu, byla jsem si jistá, že už to vyjde a dopadne dobře .Ve 3. měsíci těhotenství byla zjištěna vrozená vývojová vada a těhotenství jsem ukončila. Bylo to velmi bolestivé období pro mě i manžela. Následovala genetická vyšetření, která neprokázala žádný problém a tak nám bylo doporučeno snažit se znovu. Psychicky jsem na tom nebyla moc dobře a od toho se odrážel i můj zdravotní stav. Nedokázala jsem si užívat života, měla jsem úzkosti. Po pár měsících trápení a užírání jsem se rozhodla, že takhle žít nechci a nebudu. V první řadě jsem se dala do pořádku po zdravotní stránce a v tomto období jsem začala pracovat i na své psychice. Začínala jsem vidět na svém životě pozitiva a vážila jsem si toho co mám. Už jsem neřešila každou menstruaci, věděla jsem že dítě jednou přijde, ale na druhou stranu jsem hledala možnosti, co proto můžu udělat. Na internetu jsem narazila na stránky Hanky. Říkala jsem si proč to nezkusit, tak jsem Hance napsala a domluvila jsem si s ní schůzku. Už po emailu se mi s ní velmi dobře komunikovalo. Vysvětlila mi jak funguje symptometrální metoda a já jsem si začala poctivě měřit ovulaci, ale po nějaké době jsem chtěla víc a tak jsem napsala Hance, že bych měla zájem o individuální lekci cvičení pánevního dna. Byl to pro mě obrovský zážitek a opravdu jsem cítila, jak ty špatné zkušenosti odchází. Cvičila jsem poctivě a pravidelně, jak mi Hanka ukázala. Moc mě to bavilo a já jsem cítila velké změny v mém těle. Po třech měsících počítání ovulace a po měsíci cvičení pánevního dna jsem otěhotněla 😀 Vůbec jsem nečekala, že to přijde tak brzy. Nyní jsem na konci 4. měsíce těhotenství a vše je zatím v pořádku 🙂 Chtěla bych tímto moc poděkovat Hance za její pomoc, rady a citlivý přístup. Kdykoliv jsem cokoliv potřebovala, tak Hanka mně vždy poradila a podpořila.

Gábina

POTŘEBUJETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Jsem tady pro Vás...

Hanka