DÍTĚVÍTÁNO.CZ

Individuální konzultace

TAJEMSTVÍ PÁNEVNÍHO DNA

Přijměte pozvání na individuální setkání, které Vám může pomoci k přirozenému otěhotnění, k podpoře reprodukčního zdraví a k narození zdravého miminka.


Z konzultace budete odcházet s přesnými informacemi, jak cvičit, abyste početí výrazně podpořila, a poté již budete cvičit doma bez nutnosti kamkoliv docházet.


V ČEM MI CVIČENÍ POMŮŽE V ROVINĚ FYZICKÉ?

Budeme cvičit pánevní dno metodou 3x3 tak, abychom:

 • konečně našly své pánevní dno. Naučíme se techniky, díky kterým s ním navážete (možná první) kontakt,
 • prokrvily ženských orgánů, které budou následně správně pracovat,
 • harmonizovaly Váš menstruační cyklus,
 • upravily menstruační krvácení, pokud je nepravidelné, či bolestivé,
 • pomohly s poklesem či stažením pánevního dna a dělohy.

CVIČENÍ VÁM POMŮŽE OTĚHOTNĚT A PŘIROZENĚ PORODIT


V ČEM MI POMŮŽE V ROVINĚ EMOČNÍ?

 • Pomocí bioenergetického cvičení naleznete svou ŽENSKOU SÍLU.
 • Neleznete vitalitu, chuť do života a přirozené ženské seběvědomí.
 • Ukážeme si, jak zpracovávat emoce a bloky, kterých se aktivací pánevního dna zákonitě dotýkáme (potraty, stud, vzek, úzkost, dlouhé čekání na miminko ...)
 • Pomocí cvičení zvýšíme kvalitu svého intimního a sexuálního života.

NAVÁŽETE KONTAKT SAMA SE SEBOU A ODBOURÁTE VŠECHNY BLOKY, KTERÉ VÁM V OTĚHOTNĚNÍ BRÁNÍ


V ČEM MI POMŮŽE V ROVINĚ ENERGETICKÉ?

 • Naučíme se ovariální dýchání - budeme čistit Vaše vaječníky, probudíme je a zvedneme jejich hormonální hladinu.
 • Naučíme se, jak aktivací svalů pánevního dna čerpat naši životní energii.
 • Jak vytvořit prostor pro volné plynutí energie.

POKUD VAŠE PÁNEVNÍ DNO VYHASÍNÁ, OPĚT V NĚM ZAŽEHNEME PLAMEN, KTERÝ JE TAK DŮLEŽITÝ PRO NAŠI VITALITU A ŽENSKOU SÍLU.

KDY, KDE a CENA setkání

KDE

KDY

Gellnerova 15a, Brno

Dle individuální domluvy. Na setkání si vyhraďte 3 hodinu.

CENA SETKÁNÍ

1.700 Kč


Po vyplnění a odeslání formuláře Vás budu nejpozději do dvou pracovních dnů kontaktovat a domluvíme se na nejvhodnějším termínu pro osobní setkání.

Těším se na Vás ...

Objednávám individuální konzultaci

KDO VÁS BUDE PROVÁZET

Hana Knopf Přikrylová

"Baví mě přetvářet sny v realitu a realitu přibližovat snu."

 • ZAKLADATELKA PROJEKTU DITEVITANO.CZ
  Projekt ditevitano.cz mnohdy zásadním způsobem zasahuje do života žen a snaží se měnit jejich náhled na dnes tolik diskutovanou otázku neplodnosti. Snažím se inspirovat ženy k osvobození se od zaběhlých zvyklostí. Věřím, že změnou přístupu k životu žena dokáže změnit i to, co se na první pohled zdá jako beznadějné.
 • LEKTORKA ŠKOLY PÁNEVNÍHO DNA

  Ve své lektorské činnosti Tajemství pánevního dna metodou 3x3 vidím velký význam. Zdravé pánevní dno je naším středem, které má velký vliv na naši plodnost, ale také na celkovou stabilitu, hojnost, zdravé ženské sebevědomí.

 • CERTIFIKOVANÝ PORADCE SYMPTOTERMÁLNÍ METODY PŘIROZENÉHO PLÁNOVÁNÍ RODIČOVSTVÍ (STM PPR)

  Díky STM PPR můžeme početí výrazně podpořit a cestu za otěhotněním zkrátit. Stačí svému tělu naslouchat a rozumět mu.

 • SPOLUZAKLADATELKA NEZISKOVÉ ORGANIZACE NEHORMONALKA.CZ

  Našim cílem je osvěta nehormonálních forem antikoncepce. Je mnoho cest, jak mít svou plodnost zcela pod kontrolou i bez hormonální antikoncepce. Stačí se rozhodnout ...

 • MAMINKA TŘÍ DĚTÍ

  Jsem šťástná máma jednoho chlapce a dvou holčiček.

JAKÉ JSOU REFERENCE NA MOU PRÁCI

V roce 2015 jsem se vdala, hned za 3 měsíce po svatbě jsem otěhotněla, krátce na to samovolně potratila. Pár dní jsem si to oplakala, ale brala jsem to tak, že to tak má být. Po této zkušenosti jsme se rozhodli s manželem, že rok se snažit nebudeme a budeme se věnovat sami sobě a stavbě našeho domečku. Po roce jsme měli pocit, že jsme připraveni mít dítě a mysleli jsme, že to přijde brzy, ale mýlila jsem se. Toto období bylo velmi dlouhé a náročné, často jsem si nalhávala, že už jsem těhotná, ale vždy menstruace přišla a s tím velké zklamání. Jen bych chtěla poznamenat, že jsem si nikdy neměřila ovulaci a nepoužívala žádné takové metody. Nicméně jsem byla šťastná, že po 14 měsících snažení jsem otěhotněla. Zrovna jsme se stěhovali do nového domu, byla jsem si jistá, že už to vyjde a dopadne dobře .Ve 3. měsíci těhotenství byla zjištěna vrozená vývojová vada a těhotenství jsem ukončila. Bylo to velmi bolestivé období pro mě i manžela. Následovala genetická vyšetření, která neprokázala žádný problém a tak nám bylo doporučeno snažit se znovu. Psychicky jsem na tom nebyla moc dobře a od toho se odrážel i můj zdravotní stav. Nedokázala jsem si užívat života, měla jsem úzkosti. Po pár měsících trápení a užírání jsem se rozhodla, že takhle žít nechci a nebudu. V první řadě jsem se dala do pořádku po zdravotní stránce a v tomto období jsem začala pracovat i na své psychice. Začínala jsem vidět na svém životě pozitiva a vážila jsem si toho co mám. Už jsem neřešila každou menstruaci, věděla jsem že dítě jednou přijde, ale na druhou stranu jsem hledala možnosti, co proto můžu udělat. Na internetu jsem narazila na stránky Hanky. Říkala jsem si proč to nezkusit, tak jsem Hance napsala a domluvila jsem si s ní schůzku. Už po emailu se mi s ní velmi dobře komunikovalo. Vysvětlila mi jak funguje symptometrální metoda a já jsem si začala poctivě měřit ovulaci, ale po nějaké době jsem chtěla víc a tak jsem napsala Hance, že bych měla zájem o individuální lekci cvičení pánevního dna. Byl to pro mě obrovský zážitek a opravdu jsem cítila, jak ty špatné zkušenosti odchází. Cvičila jsem poctivě a pravidelně, jak mi Hanka ukázala. Moc mě to bavilo a já jsem cítila velké změny v mém těle. Po třech měsících počítání ovulace a po měsíci cvičení pánevního dna jsem otěhotněla 😀 Vůbec jsem nečekala, že to přijde tak brzy. Nyní jsem na konci 4. měsíce těhotenství a vše je zatím v pořádku 🙂 Chtěla bych tímto moc poděkovat Hance za její pomoc, rady a citlivý přístup. Kdykoliv jsem cokoliv potřebovala, tak Hanka mně vždy poradila a podpořila.

Gábina

POTŘEBUJETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Jsem tady pro Vás...

Hanka