DÍTĚVÍTÁNO.CZ

                Seminář

BUDU TĚHOTNÁ

Milá ženo,

 přijmi pozvání na tento KRÁSNÝ seminář, kde Tě uvítá malá skupinka ženbezpečné prostředí.

    BUDU TĚHOTNÁ


ZLÍN, Volan centrum, L. Váchy 517

29.3.2020, 9:00 - 16:00

Z DŮVODU AKTUÁLNÍ SITUACE ZRUŠENO


BRNO, Cesta Integrity, Nálepkova 197/14

12.4.2020, 10:00 - 17:00

Z DŮVODU AKTUÁLNÍ SITUACE ZRUŠENO


K tomu, abyste zjistila, zda jste ZDRAVÁPLODNÁ nebo CO BRÁNÍ V POČETÍ, není nutné podstupovat celou řadu nepříjemných vyšetření. Stačí své tělo lépe poznat ...

Proč se přípravou na rodičovství zabývat?

 • Ujistíte se, že jste zdravá, otěhotnění nic nebrání a můžete vše nechat plynout.
 • Včas zjistíte nerovnováhu menstruačního cyklus a "překážku" v otěhotnění můžete odstranit dříve, než Vás označí za "neplodnou".
 • Mnohem lépe poznáte své tělo.
 • Motivuje Vás to zamyslet se nad svým životem.
 • Motivuje Vás to ke zdravějšímu životnímu stylu.

Proč vzít svou "neplodnost" do svých rukou?

 • Protože je více cest, o kterých Vám pravděpodobně gynekolog neřekl.
 • Protože sama zmůžete víc, než si možná myslíte.

... a vše se začíná měnit!

JAK MI SEMINÁŘ POMŮŽE K OTĚHOTNĚTNÍ?

V ČEM MI POMŮŽE NA ÚROVNI FYZICKÉ?

 • Zjistíte, jak má vypadat skutečně ZDRAVÝ MENSTRUAČNÍ CYKLU. Tímto zboříme spoustu mýtů!!!
 • Řekneme si, JAK LZE POZNAT bez lékařských vyšetření, zda je Váš MENSTRUAČNÍ CYKLUS ZDRAVÝ či nikoli.
 • Povíme si, ZDA JE MOŽNÉ OTĚHOTNĚT BĚHEM CELÉHO MENSTRUAČNÍHO CYKLU či nikoliv.
 • Poznáte (pokud to poznat chcete), kdy je v cyklu pro Vás ta NEJIDEÁLNĚJŠÍ DOBA NA OTĚHOTNĚNÍ.
 • Řekneme si, JAKTO, že je možné otěhotnět PŘIROZENĚ i bez reprodukční medicíny, a to i v případě, kdy lékaři si to nemyslí!
 • Povíme si, jak velký význam může pro Vás mít CVIČENÍ PÁNEVNÍHO DNA.
 • Povíme si o ZDRAVÉM ZPŮSOBU STRAVOVÁNÍ - jak upravit svůj jídelníček přímo pro podporu početí.
 • Doporučím Vám i Vašemu partnerovi vhodné a KVALITNÍ POTRAVINOVÉ DOPLŇKY pro zvýšení plodnosti.
 • Řekneme si vše o vyšetření na SPERMIOGRAM, PRŮCHODNOSTI VEJCOVODŮ, IMUNOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ, atd. - zda jej podstupovat, či nikoliv.
 • Otevřeme téma UMĚLÉ OPLODNĚNÍ a jeho skrytá rizika.

V ČEM MI POMŮŽE NA ÚROVNI EMOČNÍ?

 • Nahlédneme trošku pod povrch, protože U PSYCHIKY VŠE ZAČÍNÁ ...Psychika hraje v otěhotnění mnohem důležitější roli, než jsme si mnohdy ochotni připustit
 • Okolí zkušeně radí, abyste na "to" nemyslela! Ale jak to udělat? To už většinou neřeknou. My si povíme, JAK z toho ven!
 • Řekneme si, jak předchozí bloky, traumata či životní zkušenosti nám mohou stát v cestě za miminkem a jak se jich zbavit!
 • Budeme hovořit o tom, jak a proč STRES MŮŽE OVLIVNIT NAŠI PLODNOST. Co se při prožívání stresu v našem těle odehrává. Zjistíme, že skutečně není možné stres podceňovat a co tedy s ním!
 • Pomocí meditace se podíváme do našeho pánevního dna, do naší dělohy. Podíváme se, zda je zde skutečně ideální prostředí pro Vaše budoucí miminko nebo je zde něco, co v otěhotnění brání.
 • Podíváme se na to, zda ve Vašem životě máte "PROSTOR" pro miminko.
 • A mnoho dalšího ...

VE SVÉ SITUACI NEJSTE SAMA.

Mnoho žen prožívá stejný příběh, má stejné nezodpovězené otázky, stejný strach...  NEBUĎTE PROTO NA VŠE SAMA. Naleznete zde podporu nejen mou, ale také dalších úžasných žen.


Vůbec nezáleží na tom:

 • kolik je Vám let,
 • jak dlouho nemůžete otěhotnět,
 • zda Vám lékaři tvrdí, že přirozené početí není možné,
 • zda Vám bylo diagnostikováno fyzické onemocnění (např. cysty, endometrióza, PCO, anovulační cykly, apod.)
 • zda příčina, proč se početí nedaří tkví "pouze" v hlavě,
 • zda již dítě máte, či nikoliv...

ZÁLEŽÍ POUZE NA TOM, ZDA CHCETE ZMĚNU. A pokud si čtete tyto řádky, VY TO DOKÁŽETE!

CENA SEMINÁŘE

1200 Kč

Nic neriskujete! Protože pokud otěhotníte a stihnete mi to říct 14 dní před začátkem semináře, vrátím Vám peníze v plné výši. Hrajeme fér!

NEPLAŤTE DESETITISÍCE ZA REPRODUKČNÍ MEDICÍNU, KDYŽ TO JDE I JINAK!


CHCI SE PŘIHLÁSIT A ODESÍLÁM OBJEDNÁVKU


ZLÍN, 29.3.2020

1200 Kč

BRNO, 12.4.2020

1200 Kč

Odesláním objednávky vyjadřuji souhlas s obchodními podmínkami.

Vaše osobní údaje zpracovávám podle těchto zásad zpracování osobních údajů.

POKUD JEŠTĚ VÁHÁTE, PUSŤTE SI VIDEO ♥

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

CO ŘÍKAJÍ O SEMINÁŘI ÚČASTNÍCI?

Ahoj Hani, po přečtení krásných hodnocení seminářů jsem se Ti rozhodla také napsat. Protože to, co děláš pro ostatní by určitě mělo být více vyzdviženo 🙂 Byla jsem na semináři v únoru letošního roku v Brně. Měla jsem to trochu z ruky, ale po jeho absolvování jsem věděla, že to byla jedna z nejpřínosnějších aktivit (a že jsem jich vyzkoušela opravdu hodně) k dosažení mého snu. Nejen po stránce teoretické, ale především té duševní. Popravdě mi hodně psychicky pomohlo vědomí, že nejsem sama, kdo je v podobné situaci. Že každá z nás, co na tom semináři byla, prožívá něco podobného. Jedna holčina nemůže otěhotnět rok, druhá šest. A všechny nás to bolelo stejně. Ale ty jsi nám dala naději, že i po tolika letech, můžeme otěhotnět přirozeně. Vtipné je, že již na tom semináři jsem již zřejmě byla těhotná, úplně na začátku. Ale vůbec toho nelituji, že jsem tam byla, právě naopak! A i když mi to stále připadá neskutečné, tak za pár dnů mám termín a my se konečně po tolika letech dočkáme našeho štěstí. Možná kdybych na kurzu byla již dřív, mohla jsem tady již našeho mrňouska mít 🙂 Na druhou stranu, vše je určitě tak, jak být má. A tvoje semináře a kurzy mají opravdu veliký smysl. Rozhodně by jsi to měla více vykřičet do světa, protože je mezi námi tolik holek, co nemůže otěhotnět, a já pěvně věřím, že by jsi jim mohla tolik pomoci. Máš veliký dar a veliké srdíčko. A i když je to tolik měsíců, co jsem na semináře byla, pořád v sobě mám ten uklidňující a povznášející pocit jako bezprostředně po kurzu <3 Tímto Ti tedy ještě jednou děkuji a přeji do života jen to nejkrásnější. P.
Petra
Môj gynekológ mi povedal, že vzhľadom na môj vek je možnosť fyziologického otehotenia takmer zanedbateľná. S tým som sa rozhodne nemala v úmysle zmieriť. Intuitívne som vedela, že taká možnosť existuje, len zatiaľ nepoznám všetky možnosti. Podarilo sa mi objaviť pre seba STM a Hanku, ktorá ju vyučuje. Už písomná komunikácia s ňou vo mne vzbudila dôveru, tak som sa k nej prihlásila na kurz. Osobné stretnutie ma v tom len utvrdilo. Hanka konštatovala, že ak budú cykly zdravé a manžel tiež v poriadku, nie je dôvod neotehotnieť. Poistila som si to i konzultáciou za účelom naučenia sa cvikov na panvové dno. Sme šťastní, že Hanka mala pravdu. Po zaznamenaní dvoch cyklov sa objavili na tehotenských testoch dve čiarky. 🙂 Hanka je milý, láskavý a empatický človek, určite spoluprácu s ňou vrele doporučujem.
Petra
Pozvánka na seminář na mě vyskočila na FB kolem Vánoc, brala jsem to jako znamení, protože v té době jsem se s manželem snažila 4. měsíc o miminko a hledala jsem veškeré informace, které by mohly v přirozeném otěhotnění pomoci. Když jsem si přečetla o čem seminář je, neváhala jsem a přihlásila se. Seminář se nesl ve velmi příjemné atmosféře a splnil všechny má očekávání. Dozvěděla jsem se spoustu cenných rad a zajímavých informací, jak vlastně ženské tělo funguje a co udělat pro to, aby fungovalo ještě lépe. Hančin seminář mě neskutečně zklidnil a dodal naději, že je vše v pořádku. Dnes jsem ve druhém trimestru a těším se na miminko. Hani, chtěla bych moc poděkovat za to, co děláš!
Marcela
Seminář "Budu těhotná", kterého jsem se zúčastnila v březnu, mě nabil spoustou pozitivní energie a vírou, že se to prostě podaří! Hanka je úžasná žena, velmi lidská, milá, vstřícná a vše dokáže velmi srozumitelně vysvětlit. Veškerá témata, která jsme za ten den probraly, byla velmi přínosná, stejně tak jako společnost ostatních žen, jejich sdílení, rady, zkušenosti. Pro mě osobně bylo moc fajn setkat se s ostatními ženami řešící stejné téma a možnost nahlédnout, jak se s takovými situacemi vypořádávají ostatní, protože nejrůznější problémy spojené s otěhotněním, potraty atd. se moc otevřeně neřeší, většina žen o tom nemluví, je to prostě tabu, na které máte pocit, že jste úplně sama. Tak to ale ani zdaleka není a síla a podpora ostatních žen mi moc pomohla. Jsem moc vděčná, že jsem na seminář a na Hanku narazila a všem, které řešíte toto téma vřele doporučuju se semináře zúčastnit, stojí to za to! Díky, Hani, za to, co děláš a určitě v tom pokračuj! Kája
Kája
Milá Hanko, chci Ti s odstupem pár dní napsat, jak moc fajn a užitečný byl náš nedělní seminář Budu těhotná. V první části jsem se dozvěděla spoustu důležitých informací, které hned začínám aplikovat na sobě i na svém manželovi, a ve druhé části jsem si uvědomila strašně důležité věci, které jsem podvědomě tušila, ale chyběl mi impuls, který by nastartoval změnu v mém myšlení. Protože jsem Tebe ani Tvoji práci vůbec neznala a upoutávka na seminář na mě prostě vyskočila na facebooku, nevěděla jsem, co mám čekat. Velmi příjemně mě překvapilo, že Tvůj přístup byl naprosto neutrální, že se díváš na věci z různých stran a s velkým respektem, a snažíš se předat to nejlepší, co ses v životě naučila. A ještě takovým způsobem, že se každý, kdo se dostane do Tvé pozornosti, cítí opravdu důležitý. Moc Ti děkuju, držím palce a třeba se ještě někdy potkáme 🙂 Krásné a barevné podzimní dny! Eva
Eva
Milá Hanka, v prosinci som s tebou absolvovala seminár Budu těhotná v Cestě integrity, a konečne som sa dostala k tomu, aby som ti napísala spätnú väzbu 🙂 Akúkoľvek časť tohoto mailu kľudne použi ako referenciu na propagáciu kurzu 🙂 Na seminár som sa prihlásila, pretože sme sa už viac než 1,5 roka snažili s manželom o druhé dieťa. Prvé počatie prebehlo po 3 mesiacoch, napriek tomu, že som v tom čase vysadila hormonálnu antikoncepciu, nevedela nič o cykličnosti, nepoznala nijak zvlášť svoje telo a cyklus mala absolútne nepravidelný. Na materskej som sa začala viac zaujímať o ženské témy a myslela som, že druhé dieťa proste budeme mať, keď sa rozhodneme. Cyklus som mala viac-menej pravidelný, problémy žiadne, doma pohodičku, ale tehotenský test stále negatívny. Začali sme to riešiť s doktormi, a tu prišlo veľké sklamanie - na cyklus sa ma nikto ani raz nespýtal, len z odberu krvi kvôli jednej zvýšenej hodnote usúdili, že mám pravdepodobne endometriózu (to slovo som dovtedy nikdy nepočula) a že to je indikácia k IVF a keď sa preň rozhodneme, tak máme prísť. To bolo všetko. Na umelé oplodnenie som ísť nechcela. Verila som, že musí byť alternatíva, prirodzená cesta, ale doktor len sucho skonštatoval, že keď sa to nepodarilo za 1,5 roka prirodzene, už sa to pravdepodobne nepodarí. A vtedy na mňa na facebooku vyskočil odkaz na tvoj seminár Budu těhotná. Zhodou okolností počas voľného víkendu a za cenu, ktorá bola o tretinu nižšia než odporúčané vyšetrenie na priechodnosť vajcovodov (ktoré som mimochodom po konzultácii s tebou vynechala). Neváhala som a prihlásila sa, a bola to jedna z najlepších investíc, ktoré som kedy urobila. Deň bol veľmi príjemný, atmosféra v malej skupinke žien otvorená a pohodová, dozvedela som sa množstvo praktických informácii. Najdôležitejšie pre mňa bolo jednak vyhodnocovanie symptotermálnej metódy (teplotu som si merala každý deň, ale nevedela som si poradiť s občasnými výkyvmi a nebola si istá, či termín ovulácie určujem správne), informácie o skrátenej druhej fáze menštruácie a ako ju riešiť. No a úplná pecka prišla po obednej pauze pri cvičení na panvové dno, resp. meditácii na odbúranie jeho negatívnych prežitkov. Bol to pre mňa nesmierne silný zážitok, pravdepodobne umocnený tým, že som v čase seminára práve menštruovala. Uvoľnila som zo seba traumu, o ktorej som netušila, že tam je. Ďalšia menštruácia už neprišla. A ja som vďaka poznatkom z kurzu vedela, že som tehotná, ešte skôr, než sa ukázali dve čiarky na teste. Nechcelo sa mi tomu veriť, ale naozaj som otehotnela hneď v ďalšom cykle, a to sme sa v porovnaní s predchádzajúcimi mesiacmi ani moc nesnažili 😀 Včera som bola na utlrazvuku v 21.týždni, miminko krásne prospieva a všetko vyzerá byť v poriadku. Pociťujem veľkú vďaku svojmu telu za to, že tento zázrak umožňuje, ale aj tebe, Hani a tvojej práci za to, že prináša ženám dôveru v samy seba a istotu, že majú aj inú možnosť než odovzdať sa doktorom. Verím, že na moje otehotnenie mali vplyv aj iné faktory, ale jedným z kľúčových bol určite tvoj seminár a ja som veľmi šťastná, že som ho mohla absolvovať a že som ťa spoznala. Želám ti veľa šťastia a úspechov osobných i pracovných a posielam veľký kus vďačnosti za to, čo robíš.
Bára
Seminář BUDU TĚHOTNÁ mi velice pomohl v době, kdy jsem si myslela, že nikdy neotěhotním přirozeně a smutnila nad životem, který mi přinesl už hodně špatného. Díky Hance, která je úžasná bytost a příběhů ostatních žen, jsem změnila myšlení, způsob života a den plný nových informací mi dodal sílu nastartovat svou energii a udělat vše pro to, abych byla milující ženou hlavně k sobě, protože na to spousta žen zapomíná. Moc si Hanky za její práci vážím a přeji všem, co se chystají zúčastnit semináře, aby jim byl přínosný tolik jako mně. "
Emilie
Chtěla bych moc poděkovat za skvělý seminář a celkově práci, kterou Hanka dělá. Seminář se odehrával ve velice útulném prostředí a ve společnosti moc fajn holek, kde člověk ihned nabyl dojmu, že na nic není sám. Hanka má dar vše jednoduše a velice logicky vysvětlit. Já osobně jsem přisla domů uklidněná, namotivovaná a začala jsem o své "cestě k miminku" přemýšlet úplně jinak. Vřele doporučuji! Děkuji moc, Hani!
Katka
Když jsem jela na seminář, nebyla jsem si jistá, jestli to není ztracený čas, když mám pár let do penze a 3 dospělé děti. Ale pracuju jako porodní asistentka a byla jsem zvědavá. Sama jsem si před 1/4 stoletím prošla stejným trápením, jako ostatní účastnice, tedy by se dalo říci, že jsem se dokázala vcítit do jejich pocitů. Ze semináře jsem měla velice, ale velice dobrý pocit. Dnešní medicína, které jsem svým způsobem součástí, se moc na psychiku člověka nezaměřuje, ale tenhle seminář byl doslova balzámem na duši. Už jenom to, že si člověk dokáže o svém trápení popovídat s lidmi na stejné vlně je skvělé. Navíc jsem se s Hankou doplňovala- nejen v možnostech současné medicíny. Netuším, jestli jsem na ostatní současnice nepůsobila rušivě, ale já osobně jsem měla ze semináře velice dobrý pocit. Všem držím palečky.
JiřkaPorodní asistentka
Milá Hani, ráda bych ti napsala pár řádků k tvému semináři, který jsem s tebou prožila v Olomouci. Byla to náhoda, kdy na mě vykoukla reklama na tento seminář na Facebooku. No i když - náhody přece neexistují! Já byla v době hledání pomoci, takové malé berličky, která by mě podpořila při rozhodnutí, že to zvládnu, přestože věk a výsledky hormonálního profilu “mluvili” proti... No podvědomí je mocné, a přestože se snažím být v pohodě a nemyslet na to, opak je pravdou... A tak jsem tam a čekám, kdy mi někdo řekne, že to určitě půjde, a to dítě přijde. Sešly jsme se parta prima holek, širokého věkového rozpětí, každá z nás za sebou různé životní radosti i starosti, krásné a silné ženy. V čele naší party jsi “stála” TY, nádherná éterická bytost - žena, která nás celým dnem velmi citlivě provedla a sdílela svoji životní cestu. Dozvěděly jsme se od tebe spoustu odborných a velmi zajímavých informací a nasály spoustu pozitivní energie. Já osobně si taky uvědomila, že jsem to já, kdo má vše ve svých rukou (hlavě). Dítě nepřijde, když něco není v pořádku, nefunguje, není připraveno na jeho příchod. Dítě není řešením nějaké nepříjemné situace, stavu. Dítě je dar! A člověk musí být připraven jej umět přijmout a zároveň dát. A já věřím, že my všechny společně to dáme! Ušly jsme sice už nějakou tu cestu, ale až teď jsme pochopily ukazatele! Děkuji, Hani, jménem nás všech, co jsme se tam potkaly a utvořily vzájemně se podporující skupinu!
Adriana

KDO VÁS BUDE SEMINÁŘEM PROVÁZET

Jmenuji se Hana Knopf Přikrylová a jsem:

 • ZAKLADATELKA PROJEKTU DITEVITANO.CZ
  Projekt ditevitano.cz mnohdy zásadním způsobem zasahuje do života žen a snaží se měnit jejich náhled na dnes tolik diskutovanou otázku neplodnosti. Snažím se inspirovat ženy k osvobození se od zaběhlých zvyklostí. Věřím, že změnou přístupu k životu žena dokáže změnit i to, co se na první pohled zdá jako beznadějné.
 • LEKTORKA PÁNEVNÍHO DNA

  Ve cvičení pánevního dna metody 3x3 vidím velký význam. Zdravé pánevní dno je naším těžištěm, které má velký vliv na naši plodnost, ale také na celkovou stabilitu, hojnost a zdravé ženské sebevědomí.

 • CERTIFIKOVANÝ PORADCE SYMPTOTERMÁLNÍ METODY PŘIROZENÉHO PLÁNOVÁNÍ RODIČOVSTVÍ (STM PPR)

  Díky STM PPR můžeme početí výrazně podpořit a cestu za otěhotněním zkrátit. Stačí svému tělu naslouchat a rozumět mu.

 • MAMINKA TŘÍ DĚTÍ

  Jsem maminka jednoho chlapce a dvou holčiček. Na této fotce jsem zrovna těhotná se svými dvojčátky. Kdyby se to nestalo skutečností, nikdy bych tomu neuvěřila ...

POTŘEBUJETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Jsem tady pro Vás...

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Hanka