DÍTĚVÍTÁNO.CZ

      On-line přednáška


MŮŽE MI MÁ MENSTRUACE

               BRÁNIT V 

           OTĚHOTNĚNÍ?

Milá ženo,

 přijmi pozvání na on-line přednášku

    MŮŽE MI MÁ MENSTRUACE BRÁNIT V OTĚHOTNĚNÍ?


On-line

Z pohodlí Vašeho domova

27.5.2021, od 19:00 do 20:30

Pokud nemůžete přímo v tento termín, nevadí! Záznam webináře budete mít k dispozici další 4 dny, tedy do 31.5.2021!


Menstruace je jeden z komunikačních kanálů našeho těla s námi. Buď ho ignorujeme anebo mu nasloucháme.

OD SVÉHO TĚLA CHCEME DÍTĚ. ALE VÍME, CO NAŠE TĚLO CHCE OD NÁS?

POJĎTE TO ZJISTIT...

Mnoho žen, které chtějí otěhotnět, vnímá menstruaci jako trpký úděl. Nechtějí ji, jsou nešťastné, když přijde, cítí zklamání, lítost a strach ... Díky ní mnohdy cítí bolest, křeče, únavu, zpomalení ... Nevidí jediný důvod ji vítat. Milé ženy, pokud však stále přichází, stále máte VELKOU ŠANCI, ŽE PŘIROZENĚ OTĚHOTNÍTE! Pokud by se Vám splnilo přání a menstruace nepřišla, šance na početí jsou již nulové... TREST NEBO DAR? I kdybyste neudělala nic jiného, jen změnila úhel pohledu na Vaši menstruaci, přinese Vám to obrovské změny.

MŮŽEME TOHO UDĚLAT VŠAK SKUTEČNĚ MNOHO ...


KDY NÁM MENSTRUACE MŮŽE BRÁNIT V POČETÍ?

 • Když je příliš silná, bolestivá, cítíme křeče, zastavuje nás ...
 • Když zazněla diagnóza "endometrióza".
 • Když se objevuje několikadenní špinění před menstruací.
 • Když je pánevní dno sevřené a v napětí.
 • Když neprobíhá vůbec žádné menstruační krvácení.

 


CO SE NA WEBINÁŘI DOZVÍTE?

 • Jak vypadá zdravá menstruace.
 • Proč několikadenní špinění před menstruací může znamenat problém v otěhotnění a jak to změnit.
 • Co dělat, když je menstruace silná a bolestivá. Co nám tím chce tělo sdělit.
 • Endometrióza - jak ji poznám a jaká vyšetření případně podstoupit. Jak podpořit početí s touto diagnózou.
 • Jaké potravinové doplňky a bylinky pomohou harmonizovat cyklus a menstruaci.
 • Jaké konkrétní kroky můžeme udělat pro ozdravení menstruace a menstruačního cyklus.
 • Jaké menstruační pomůcky jsou vhodné a jaké nám mohou skutečně uškodit.
 • Co se změní, když budete menstruaci vnímat jako DAR, ne jako trest ...

Nemáme kontrolu nad tím, co se děje kolem nás. Máme však plnou kontrolu nad tím, co se děje uvnitř nás!

JAK BUDE VŠE PROBÍHAT?

Milé ženy, i když nejste technický typ, ničeho se nebojte, vše je velmi snadné!

Do e-mailu Vám přijde přihlašovací odkaz, na který stačí kliknout, a budete připojená. Přednáška bude probíhat formou webináře na platformě Google Meet.

Pro připojení nepotřebujete ani web kameru, ani mikrofon. Komunikovat se mnou můžete prostřednictvím Chatu, pokud budete chtít.

Vše bude velmi pohodlné a příjemné.

Uvidíte, že spolu strávíme velmi milý a užitečný čas.

CENA WEBINÁŘE

420 Kč

CHCI BÝT SOUČÁSTÍ a ODESÍLÁM PŘIHLÁŠKU


KDO VÁS BUDE WEBINÁŘEM PROVÁZET

Hana Knopf Přikrylová

 • ZAKLADATELKA PROJEKTU DITEVITANO.CZ
  Projekt ditevitano.cz mnohdy zásadním způsobem zasahuje do života žen a snaží se měnit jejich náhled na dnes tolik diskutovanou otázku neplodnosti. Snažím se inspirovat ženy k osvobození se od zaběhlých zvyklostí. Věřím, že změnou přístupu k životu žena dokáže změnit i to, co se na první pohled zdá jako beznadějné.
 • LEKTORKA ŠKOLY PÁNEVNÍHO DNA

  Ve své lektorské činnosti Tajemství pánevního dna metodou 3x3 vidím velký význam. Zdravé pánevní dno je naším středem, které má velký vliv na naši plodnost, ale také na celkovou stabilitu, hojnost, zdravé ženské sebevědomí.

 • CERTIFIKOVANÝ PORADCE SYMPTOTERMÁLNÍ METODY PŘIROZENÉHO PLÁNOVÁNÍ RODIČOVSTVÍ (STM PPR)

  Díky STM PPR můžeme početí výrazně podpořit a cestu za otěhotněním zkrátit. Stačí svému tělu naslouchat a rozumět mu.

 • SPOLUZAKLADATELKA NEZISKOVÉ ORGANIZACE NEHORMONALKA.CZ

  Našim cílem je osvěta nehormonálních forem antikoncepce. Je mnoho cest, jak mít svou plodnost zcela pod kontrolou i bez hormonální antikoncepce.

 • MAMINKA TŘÍ DĚTÍ

  Jsem šťastná máma jednoho chlapce a dvou holčiček.

CO ŘÍKAJÍ KLIENTKY O MÉ PRÁCI?

Milá Hani, se slzami v očích Ti v příloze posílám první fotku nového člena naší rodiny. Po třech letech temného údolí, kdy už jsme ani nedoufali, na nás jen tak mimochodem vykoukly dvě čárky :) Chtěla bych TI MOC PODĚKOVAT, že jsi mi byla celou dobu velkou oporou a rádcem. Dala jsi mi spoustu informací, které doktoři prostě neříkají. Podporovala jsi mě když mě doktoři i někteří členové rodiny tlačili do IVF, vždyť je to dneska běžná věc - skoro jako zajít k zubaři :) A teď něco k zasmání... Vedle všech absolvovaným vyšetření jsi mi doporučila ještě prověřit imunologii a říct si o pobyt v lázních. Imunologii mi v CAR nechtěli udělat, tak jsem se objednala na vlastní pěst a začala vyřizovat lázně. Pobyt v lázních jsem měla domluvený a těšila se na něj, v práci vše vyřízené. Pak mi na imunologii vyšly pozitivní protilátky proti zona pellucida. Byla jsem z toho nešťastná, čeká mě nějaké náročné léčení a další měsíce čekání nebo všelék IVF ICSI. No a pak jsem zjistila, že v té době už jsem byla těhotná, pak aby se z tom člověk vyznal :) Ještě jsem zavolala do lázní, že mají opravdu zázračné účinky, stačí se jen objednat! Ještě jednou moc děkuji za tvoji práci a podporu. Budu Ti dělat reklamu :) Ať se Ti vše daří!!!
Mája
Krásný den Hanko, moc děkuji za pozvánku a zároveň Vám přeji vše nej nej do nového roku. Pro nás to bude určitě nezapomenutelný rok, jelikož za několik měsíců přivítáme nového člena rodiny. Jsem v 7. měsíci těhotenství a musím Vám poděkovat za vaši energii a sílu předanou během semináře v květnu. Moc mi to pomohlo změnit pohled na situaci a do 2 měsíců se mi povedlo otěhotnět. Jsem Vám moc vděčná za vše, co pro ženy v podobné situaci děláte, prosím jen tak dál! Přeji Vám pevné zdraví a spoustu dalších úspěšných projektů do budoucna, Ještě jednou moc děkujeme za to, že jste! S pozdravem, Andrea
Andrea
Milá Hanko, s obrovským potěšením jsem si dnes vyslechla potvrzení těhotenství na správném místě. Po několika měsících, které se chvílemi zdály dlouhé jako roky, jsem díky radám od vás našla i já dvě vysněné čárky na těhotenském testu. A nebýt toho, že jste mě naučila vyznat se ve svém cyklu (dlouhý 32 dnů) a správně poslouchat a porozumět svému tělu, myslím že by ta cesta byla daleko delší a plná předepsaných hormonů.. Děkuji a moc bych přála všem ženám a slečnam, které mají nějakou potíž s otěhotněním, aby se dřív než do rukou gynekologů svěřily právě vám... Přeji spoustu šťastných příběhů a narozených zdravých dětí... U nás to vypadá na květen. 🙂
Markéta
Krásné sobotní ráno Hani, včera jsem byla na první prohlídce a vše je naprosto v pořádku. Bylo vidět i bijící srdíčko :-). Chtěla bych Vám moc moc moc poděkovat za podporu a za vše co děláte. Díky Vašemu e-booku, článkům, meditaci, semináři atd. jsem dokázala "vypnout" a přestat se soustředit jen na otěhotnění, začala jsem si opět užívat svůj život. Patří Vám můj velký obdiv a ještě větší díky!! Mějte se krásně
Lenka
Môj gynekológ mi povedal, že vzhľadom na môj vek je možnosť fyziologického otehotenia takmer zanedbateľná. S tým som sa rozhodne nemala v úmysle zmieriť. Intuitívne som vedela, že taká možnosť existuje, len zatiaľ nepoznám všetky možnosti. Podarilo sa mi objaviť pre seba STM a Hanku, ktorá ju vyučuje. Už písomná komunikácia s ňou vo mne vzbudila dôveru, tak som sa k nej prihlásila na kurz. Osobné stretnutie ma v tom len utvrdilo. Hanka konštatovala, že ak budú cykly zdravé a manžel tiež v poriadku, nie je dôvod neotehotnieť. Poistila som si to i konzultáciou za účelom naučenia sa cvikov na panvové dno. Sme šťastní, že Hanka mala pravdu. Po zaznamenaní dvoch cyklov sa objavili na tehotenských testoch dve čiarky. 🙂 Hanka je milý, láskavý a empatický človek, určite spoluprácu s ňou vrele doporučujem.
Petra
Ahoj Hani, po přečtení krásných hodnocení seminářů jsem se Ti rozhodla také napsat. Protože to, co děláš pro ostatní by určitě mělo být více vyzdviženo :-) Byla jsem na semináři v únoru letošního roku v Brně. Měla jsem to trochu z ruky, ale po jeho absolvování jsem věděla, že to byla jedna z nejpřínosnějších aktivit (a že jsem jich vyzkoušela opravdu hodně) k dosažení mého snu. Nejen po stránce teoretické, ale především té duševní. Popravdě mi hodně psychicky pomohlo vědomí, že nejsem sama, kdo je v podobné situaci. Že každá z nás, co na tom semináři byla, prožívá něco podobného. Jedna holčina nemůže otěhotnět rok, druhá šest. A všechny nás to bolelo stejně. Ale ty jsi nám dala naději, že i po tolika letech, můžeme otěhotnět přirozeně. Vtipné je, že již na tom semináři jsem již zřejmě byla těhotná, úplně na začátku. Ale vůbec toho nelituji, že jsem tam byla, právě naopak! A i když mi to stále připadá neskutečné, tak za pár dnů mám termín a my se konečně po tolika letech dočkáme našeho štěstí. Možná kdybych na kurzu byla již dřív, mohla jsem tady již našeho mrňouska mít :-) Na druhou stranu, vše je určitě tak, jak být má. A tvoje semináře a kurzy mají opravdu veliký smysl. Rozhodně by jsi to měla více vykřičet do světa, protože je mezi námi tolik holek, co nemůže otěhotnět, a já pěvně věřím, že by jsi jim mohla tolik pomoci. Máš veliký dar a veliké srdíčko. A i když je to tolik měsíců, co jsem na semináře byla, pořád v sobě mám ten uklidňující a povznášející pocit jako bezprostředně po kurzu <3 Tímto Ti tedy ještě jednou děkuji a přeji do života jen to nejkrásnější. P.
Petra
Seminář BUDU TĚHOTNÁ mi velice pomohl v době, kdy jsem si myslela, že nikdy neotěhotním přirozeně a smutnila nad životem, který mi přinesl už hodně špatného. Díky Hance, která je úžasná bytost a příběhů ostatních žen, jsem změnila myšlení, způsob života a den plný nových informací mi dodal sílu nastartovat svou energii a udělat vše pro to, abych byla milující ženou hlavně k sobě, protože na to spousta žen zapomíná. Moc si Hanky za její práci vážím a přeji všem, co se chystají zúčastnit semináře, aby jim byl přínosný tolik jako mně. "
Emilie
Milá Hani, když už jsem s Vámi sdílela část svého příběhu, nedá mi to s Vámi nesdílet i tu současnou část. Pečlivě jsem poslouchala Vaši přednášku, kde jste doporučovala užívat přírodní produkty. Poctivě jsem tak učinila, jelikož jsem si myslela, že problém by u mě mohl být opravdu v tom, že bude má fáze po ovulaci kratší, než by měla být. Krátce jsem tedy užívala doplňky a pila čaj a menstruace pořád nepřicházela, tak jsem si říkala, jak Vaše rady fungují a cyklus se mi opravdu prodlužuje. Jelikož se menstruace stále nedostavovala, raději jsem si po nějaké době udělala těhotenský test a zjistila jsem, že se pravděpodobně nějaký čas ani nedostaví :). Tento týden jsem tedy zašla ke gynekologovi, který mi potvrdil začínající těhotenství, resp. na ultrazvuku byl viděl gestační váček. Bude to samozřejmě ještě dlouhá cesta, ale já jsem hlavně šťastná za to, že to jde i přirozenou cestou. :-) Myslím, že pro mě byl Vás online seminář takovou poslední fází uvědomění. Zjistila jsem vše, co jsem vědět měla, čímž jsem prohloubila své znalosti a především mohu tyto informace nyní využít. Děkuji za to, co děláte, má to smysl! Již sdílím informace o Vás dále :-) Mějte se krásně Hani
Lucka

POTŘEBUJETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Jsem tady pro Vás ...

Hanka