DÍTĚVÍTÁNO.CZ

Nemůžete otěhotnět? Problém, či PŘÍLEŽITOST?

Nedaří se Vám otěhotnět a Vy to vnímáte jako problém? Pravděpodobně mi odpovíte: „No samozřejmě! Mám se z toho snad radovat?“

Radovat se z toho opravdu nemusíte, avšak označovat to jako problém také ne.

Možná se teď budete zlobit, ale každá situace, která se ve Vašem životě objeví, má svůj smysl.

Jak to, že to není problém?

Tuto situaci jste jako problém označila pouze Vy. Čemu Vy dáte nálepku „problém“, to se problémem skutečně stane. Pokud ne, je to situace, jako kterákoliv jiná, která Vás obohatí a posune v životě zase o kousek dál.

Díky ní lépe poznáte samu sebe. Zjistíte, čeho jste schopna a čeho již nikoliv. Co všechno dokážete zvládnout a vyřešit.

Vše má svůj smysl

Byla jsem také ve stejné situaci. Nedařilo se mi otěhotnět a velmi jsem se pro to trápila. S odstupem času jsem však za tuto zkušenost velmi vděčná! Dovedla mě totiž až sem. K vytvoření tohoto blogu, různých projektů, které pomáhají ženám otěhotnět. Dovedla mě k práci mých snů. V tuhle chvíli je mi již naprosto jasné, proč jsem se v této situaci ocitla. Vytěžila jsem z ní maximum. A ještě ke všemu se mi za pár měsíců narodila dvojčátka.

Vy budete mít svůj vlastní příběh. Momentálně ho možná nevidíte, ale je. Vždy! Chápu, že v současné situaci nebudete přiliš nakloněna k hledání pozitiv na tomto „dočasném neúspěchu“. Zkuste si však alespoň připustit, že je to možné, že to nějaký význam pro Vás má.

Jak na to?

Udělejte si pohodlí, vytvořte si příjemnou atmosféru a zkuste sama sobě položit otázku: „Co mi chce tato situace říct?“ Na nic nemyslete. Nepřemýšlejte o odpovědi. Pokud jste to ještě nikdy nezkoušela, budete překvapena, že odpověď skutečně přijde sama. Jen v tichosti čekejte a poslouchejte samu sebe. Možná důvod, proč se tak děje, objevíte hned, možná až s odstupem času.

Pokud se Vám ho podaří objevit, máte vyhráno! Najednou Vám bude vše dávat smysl. Tělo i duše se uvolní. Vše se odblokuje. Nic již nebude bránit ke splnění Vašeho snu.

Nespěchejte však na sebe.  Vždy se vyhněte jakémukoliv tlaku. Pouze čekejte odpověď. Možná nepřijde okamžitě. Ale přijde. A až se tak stane, bude stát před Vámi obrovská příležitost!

Pokud se Vám tento článek líbil, neváhejte mi napsat či přidat komentář. Budu moc ráda.

Držím Vám pěsti!

aktuální

 

Tento článek napsala Hana Přikrylová, zakladatelka a autorka projektu ditevitano.cz

 

Hana Přikrylová
autorka článku, fertility consultant a kouč, zakladatelka projektu ditevitano.cz
Komentáře
  1. Marie napsal:

    Tohle je moc pěkný a pravdivý článek. Velké díky, Hani 🙂

Komentáře nejsou povoleny.