DÍTĚVÍTÁNO.CZ

 • Kladete si otázku, proč PRÁVĚ VÁM SE POČETÍ MIMINKA NEDAŘÍ?
 • Nebo k početí dochází, ale již NEDOKÁŽETE SVÉ MIMINKO DONOSIT AŽ K PORODU?
 • Lékaři Vám doporučují umělé oplodnění, avšak Vy se VYDAT TOUTO CESTOU NECHCETE?
 • Chcete konečně poznat způsob, jak i Vy můžete své MIMINKO POČÍT ZDRAVĚ a PŘIROZENĚ?

"Pak mám pro Vás pozvánku na zajímavou, objevnou a napínavou cestu ke svému budoucímu miminku. Na této cestě zjistíte, že existuje způsob, jak počít miminko zdravě, přirozeně, bez hormonální stimulace i umělého oplodnění, a to i ve chvíli, kdy Vám lékaři tvrdí opak. Rozhodněte se pro své zdraví a zdraví Vašeho budoucího dítěte. Bude to stát za to..."

Hana Knopf Přikrylová

Zakladatelka projektu ditevitano.cz

Pokud se chcete vydat jinou cestou, než kterou nabízí reprodukční medicína,

zvu Vás na cyklus 3 individuálních setkání

JAK PŘIROZENĚ OTĚHOTNĚT


CO BUDE OBSAHEM JEDNOTLIVÝCH SETKÁNÍ

1.SETKÁNÍ

 

 JE MŮJ MENSTRUAČÍ CYKLUS ZDRAVÝ?

Jaké mám šance na otěhotnění?

 

 • Řekneme si, JAKTO, že je možné otěhotnět PŘIROZENĚ i bez reprodukční medicíny, a to i v případě, kdy si lékaři myslí opak!
 • Vysvětlíme si, jak vypadá skutečně ZDRAVÝ MENSTRUAČNÍ CYKLUS.
 • Povíme si, jak právě u Vás zjistit PŘÍČINU, proč se početí nedaří.
 • Pokud zjistíme nerovnováhu v cyklu, povíme si, jak příčinu neplodnosti ODSTRANIT přirozenou cestou, celý cyklus harmonizovat a zvýšit své šance na početí.
 • Zjistíte, KDY je MOŽNÉ během cyklu OTĚHOTNĚT a KDY je to naprosto VYLOUČENÉ. Povíme si, jak to poznat.
 • Naučíme se BUDOVAT DŮVĚRU VE SVÉ TĚLO, protože ono ví, co má dělat. PROTOŽE ONO TO ZVLÁDNE!
 • Nezapomeneme probrat i muže a podporu jejich plodnosti!
 • Budeme vycházet z Vašeho osobní příběh, Vaší konkrétní situace.

2.SETKÁNÍ

 

PODPORA OTĚHOTNĚNÍ DÍKY CVIČENÍ PÁNEVNÍHO DNA

 

 • Naučíme se AKTIVOVAT svaly pánevního dna. Díky tomu se pánev krásně prokrví, oživí, podpoří správná funkce reprodukčních orgánů, harmonizuje menstruační cyklus, upraví menstruační krvácení.
 • Budeme pánev UVOLŇOVAT, protože právě stažené pánevní dno je velmi častou příčinou, proč se početí nedaří.
 • Díky správnému cvičení odbouráme z pánve uložené emoce a bloky, které nám mohou v otěhotnění bránit.
 • Díky cvičení opět probudíme ve své pánvi životadárný oheň, který je pro vznik nového života tak nezbytný.
 • Naučíme se ovariální dýchání - budeme čistit vaječníky, probudíme je a podpoříme je v jejich správné funkci.

 

3.SETKÁNÍ

 

VYPNI HLAVU A ČEKEJ ZÁZRAK

 

 • Nahlédneme trošku pod povrch, protože U PSYCHIKY VŠE ZAČÍNÁ ...Psychika hraje v otěhotnění mnohem důležitější roli, než jsme si mnohdy ochotni připustit.
 • Všichni radí: "Nemyslí na to"! Už však bohužel neřeknou, jak TO UDĚLAT! My se na to určitě zaměříme.
 • Zjistíte, jak opět cítit RADOST, LEHOST a HRAVOST, protože to je mnohdy řešení!
 • Tam, kde je tlak, budeme povolovat.
 • Tam kde je kontrola, přestaneme kontrolovat.
 • Tam, kde jsou argumenty, ztišíme se.
 • Tam, kde jsou plány, přestaneme plánovat.
 • Tam, kde je strach, přestaneme se bát...
 • NECHÁME VĚCI ... AŤ SE STANOU

Aby žena mohla přirozeně otěhotnět, potřebujeme, aby byla ZDRAVÁ a UVOLNĚNÁ.

 

TATO SETKÁNÍ VÁM OTEVŘOU ZCELA NOVÉ DVEŘE!

Konzultace budou probíhát v rozestupu 1 - 2 týdnů, dle individuální domluvy. Tento prostor je určen k tomu, abyste měla dostatek času si všechny informace zpracovat a vyzkoušet si komunikaci se svým vlastním tělem. Určitě budou vyvstávat otázky a témata k řešení. Na každém setkání proto bude prostor si vše vysvětlit, ujasnit a vydat se dál S TÍM NEJKRÁSNĚJŠÍM PŘEKVAPENÍM NA KONEC.

Zdá se Vám, že při čekání na miminko pomalu začínáte ztrácet samu sebe a začíná se Vám vytrácet radost ze života? Vezměte svůj život a život svého budoucího miminka do svých rukou...

KDO VÁS BUDE PROVÁZET

Jmenuji se Hana Knopf Přikrylová a jsem:

 • ZAKLADATELKA PROJEKTU DITEVITANO.CZ
  Projekt ditevitano.cz mnohdy zásadním způsobem zasahuje do života žen a snaží se měnit jejich náhled na dnes tolik diskutovanou otázku neplodnosti. Snažím se inspirovat ženy k osvobození se od zaběhlých zvyklostí. Věřím, že změnou přístupu k životu žena dokáže změnit i to, co se na první pohled zdá jako beznadějné.
 • LEKTORKA PÁNEVNÍHO DNA

  Ve cvičení pánevního dna metody 3x3 vidím velký význam. Zdravé pánevní dno je naším těžištěm, které má velký vliv na naši plodnost, ale také na celkovou stabilitu, hojnost a zdravé ženské sebevědomí.

 • CERTIFIKOVANÝ PORADCE SYMPTOTERMÁLNÍ METODY PŘIROZENÉHO PLÁNOVÁNÍ RODIČOVSTVÍ (STM PPR)

  Díky STM PPR můžeme početí výrazně podpořit a cestu za otěhotněním zkrátit. Stačí svému tělu naslouchat a rozumět mu.

 • PROGRAMOVÁ ŘEDITELKA FESTIVALU SVĚTOVÝ TÝDEN RESPEKTU K PORODU 2019, Praha
 • MAMINKA TŘÍ DĚTÍ

  Jsem maminka jednoho chlapce a dvou holčiček. Na této fotce jsem zrovna těhotná se svými dvojčátky. Sen se stal skutečností ...

REFERENCE

Dobrý den, paní Hanko, stala se ta nejkrásnější věc, která se ženě muže stát.. nedostala jsem menstruaci, a na těhotenskem testu jsou krásné zřetelné dvě čárky 🙂 mám opožděný dárek k Vánocům a ten nejkrásnější dárek do nového roku. Teď jen potvrzení na gynekologii a vzhůru do toho krásného období 🙂 Tímto bych Vám strašně moc chtěla poděkovat, bez Vás by to tak rychle určitě nešlo. Jsem vděčná Andělům a osudu, že mi náhodně vyskočil na FB odkaz na Vás a já jsem se nebála Vás oslovit. Jste úžasný člověk a přeji Vám ať dál rozdáváte naději a pomoc ostatním ženám. Ještě jednou děkuji a jakmile budu vědět, že je vše tak jak má být, tak se Vám ozvu. Do nového roku Vám přeji hlavně zdraví, štěstí a radost ze všeho, co máte ráda. Hezky den,

Monika

Dobrý den Hani, tak Vám chci oznámit radostnou novinu, hurááá tak se povedlo jsem těhotná. Je to teprve začátek, jsem v 9 týdnu, tak snad bude vše v pořádku. Zkusila jsem poprvé ten Váš graf a ono to hned vyšlo a samozřejmě jsem čerpala info z Vaší knížky. Děkuji za cenné rady a podporu.

Zdeňka

Dobry den, po dlouhé době se Vám zase ozývám. Chtěla jsem Vám za vše moc poděkovat, za komunikaci s Vámi, za Vaše rady a Vaši podporu. Pomohlo mi to moc. Nyní jsem v 27 týdnu těhotenství, čekáme chlapečka a zatim vše vypadá dobře. Ješte jednou Vám děkuji.

Lenka Šindelářová

Může to znít až senzačně, ale stačila mi jedna konzultace s paní Hankou a podařilo se mi otěhotnět. Stalo se to souhrou několika okolností a paní Hanka byla jejich významnou součástí. Po tom, co jsem pochopila, jak symptotermální metoda funguje, a poté, co mi paní Hanka dodala sílu po psychické stránce, jsem uvědomila, že nemusím spoléhat na léky a lékařské zákroky, ale že řešením může být práce s vlastním tělem a hlavou. Je mi skutečně líto, že v gynekologických ambulancích nepřichází tyto metody jako první na řadu a mnoho žen je vystaveno nepříjemným vyšetřením a měsícům strachu, nejistoty a paniky. Je fajn nebýt na tyto myšlenky sama a paní Hanka je skvělým společníkem po odborné i lidské stránce.

Martina Dvořáková

Dokud jsem si nezačala psát s paní Hanou, musím říct, že jsem byla už docela na dně. Nevěděla jsem, co dělat. Nemohla jsem otěhotnět, měla jsem za sebou potrat, byla zoufalá a neměla jsem se komu svěřit . Tak jsem začala brouzdat po internetu a našla právě tuto stránku, vyplnila dotazník a čekala. Měla jsem hroznou radost, když mi paní Hana napsala. Čím víc jsme spolu komunikovaly, tím víc mi bylo líp. Dala mi hodně užitečných rad a všechny jsem využila. Dokonce jsem přestala kouřit, začala sportovat a vrátila se ke svým koníčkům. Zapoměla jsem na to špatné, co bylo a užívala si život a před týdnem jsem zjistila, že jsem těhotná a za to vše může paní Hana. Hrozně mi pomohla, nevím, jak moc jí poděkovat . Byla její zásluha, že jsem se vzpamatovala a začala žít. Tímto strašně moc děkuji za všechny rady a také za Váš čas. Bez Vás bych to nezvládla.

Martina

KDY A KDE?

KDE

KDY

OSOBNÍ KONZULTACE

Gellnerova 15a, Brno

Dle individuální domluvy. Na každé setkání si vyhraďte příjemné 2 hodinky. 🙂

ZA KOLIK?

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE
3.400 Kč

Neplaťte desítky tisíc reprodukčním centrům, když lze otěhotnět přirozeně!

BONUSY k balíčku konzultací

Pokud jste dočetly až sem, dává Vám to smysl! Vždy je nejtěžší udělat ten první krok. Ale jak jej uděláme, vše jde najednou tak SNADNO!

 

STOJÍM PŘI VÁS!