DÍTĚVÍTÁNO.CZ

 • Kladete si otázku, proč PRÁVĚ VÁM SE POČETÍ MIMINKA NEDAŘÍ?
 • Nebo k početí dochází, ale již NEDOKÁŽETE SVÉ MIMINKO DONOSIT AŽ K PORODU?
 • Lékaři Vám doporučují umělé oplodnění, avšak Vy se VYDAT TOUTO CESTOU NECHCETE?
 • Chcete konečně poznat způsob, jak i Vy můžete své MIMINKO POČÍT ZDRAVĚ a PŘIROZENĚ?

"Pak mám pro Vás pozvánku na zajímavou, objevnou a napínavou cestu ke svému budoucímu miminku. Na této cestě zjistíte, že existuje způsob, jak počít miminko zdravě, přirozeně, bez hormonální stimulace i umělého oplodnění, a to i ve chvíli, kdy Vám lékaři tvrdí opak. Rozhodněte se pro své zdraví a zdraví Vašeho budoucího dítěte. Bude to stát za to..."

Hana Knopf Přikrylová

Zakladatelka projektu ditevitano.cz

Pokud se chcete vydat jinou cestou, než kterou nabízí reprodukční medicína,

zvu Vás na cyklus 3 osobních či Skypových konzultací:

"JAK PŘIROZENĚ OTĚHOTNĚT"

CO BUDE OBSAHEM JEDNOTLIVÝCH SETKÁNÍ

1.SETKÁNÍ

 

JE MŮJ MENSTRUAČÍ CYKLUS ZDRAVÝ?

Jaké mám šance na otěhotnění?

 

 • Nejdříve se zaměříme se na Váš osobní příběh, na konkrétní situaci, ve které se nacházíte. Z toho budou všechny naše setkání vycházet.
 • Zjistíte, KDY je MOŽNÉ během cyklu OTĚHOTNĚT a KDY je to naprosto VYLOUČENÉ. Povíme si, jak to poznat.
 • Řekneme si, JAKTO, že je možné otěhotnět PŘIROZENĚ i bez reprodukční medicíny, a to i v případě, kdy lékaři si to nemyslí!
 • Vysvětlím Vám, proč je tak zlomové sledovat si bazální tělesnou teplotu a hlen děložního hrdla (co všechno nám může naše tělo prozradit). Proč je tak důležité nalézt PŘÍČINU Vaší dosavadní neplodnosti a co se stane, když ji nalezneme. ZDE SE NÁM OTEVÍRÁ NOVÁ CESTA ...
 • Naučím Vás, JAK je potřeba SLEDOVAT bazální tělesnou teplotu a hlen děložního hrdla - zjistíte, že je to velmi snadné!
 • Naučím Vás z odsledovaných hodnot přesně STANOVIT DÉLKU TĚHOTENSTVÍ a TERMÍN PORODU Vašeho budoucího miminka!

Po tomto setkání budete vědět, jak hledat příčinu své neplodnosti.

2.SETKÁNÍ

 

CO DALŠÍHO NÁM MŮŽE V OTĚHOTNĚNÍ BRÁNIT?

 

 • Nahlédneme trošku pod povrch, protože U PSYCHIKY VŠE ZAČÍNÁ ...Psychika hraje v otěhotnění mnohem důležitější roli, než jsme si mnohdy ochotni připustit.
 • Budeme hovořit o tom, jak a proč STRES MŮŽE OVLIVNIT NAŠI PLODNOST. Co se při prožívání stresu v našem těle odehrává. Zjistíme, že skutečně není možné stres podceňovat a co tedy s ním!
 • Povíme si o ZDRAVÉM ZPŮSOBU STRAVOVÁNÍ - jak upravit svůj jídelníček přímo pro podporu početí.
 • Povíme si o možných PŘÍČINÁCH NEPLODNOSTI na straně ženy, ale i na straně muže (anatomické, hormonální, imunologické).
 • Řekneme si vše o "SPERMIOGRAMU" - zda jej má muž podstupovat, či nikoliv.
 • Doporučím Vám i Vašemu partnerovi vhodné a KVALITNÍ POTRAVINOVÉ DOPLŇKY pro zvýšení plodnosti.

Po tomto setkání budete vědět, jak podpořit svou a partnerovu plodnost tak, abyste zvýšili šance na otěhotnění.

3.SETKÁNÍ

 

TĚŠÍME SE NA MIMINKO

 

 • V tuto dobu již budeme mít k dispozici své odsledované hodnoty za určitou dobu, podíváme se na ně a kontrétně probereme, jak menstruační cyklus u Vás probíhá - zda je zdravý.
 • Řekneme si, jak postupovat, když se u Vás ukáže, že menstruační cyklus není v rovnováze - z odsledovaných hodnot se pokusíme naléz PŘÍČINU Vaší dosavadní neplodnosti.
 • Povíme si, jaké další konkrétní kroky by byly vhodné učinit pro otevření si cesty za miminkem - budeme hovořit o různých druzích vyšetření, které mají smysl, a které nikoliv.
 • Povíme si, jak příčinu neplodnosti ODSTRANIT přirozenou cestou i bez užívání umělých hormonů, celý cyklus harmonizovat a zvýšit svou plodnost.
 • Zjistíte, jak konktrétně lze menstruační cyklus ozdravit a otěhotnět i bez umělých hormonů a umělého oplodnění!!!
 •  TÍM SI OTEVŘEME ÚPLNĚ NOVÉ MOŽNOSTI!

Po tomto setkání budete vědět, zda je Váš menstruační cyklus zdravý a pokud ne, jak vše napravit tak, aby otěhotnění už nic nebránilo!

Konzultace (osobní či přes skype) budou probíhát v rozestupu 1 - 2 týdnů, dle individuální domluvy. Tento prostor je určen k tomu, abyste měla dostatek času si všechny informace zpracovat a vyzkoušet si komunikaci se svým vlastním tělem. Určitě budou vyvstávat otázky a témata k řešení. Na každém setkání proto bude prostor si vše vysvětlit, ujasnit a vydat se dál S TÍM NEJKRÁSNĚJŠÍM PŘEKVAPENÍM NA KONEC. 🙂

Zdá se Vám, že při čekání na miminko pomalu začínáte ztrácet samu sebe a začíná se Vám vytrácet radost ze života? Vezměte svůj život a život svého budoucího miminka do svých rukou...

KDO VÁS BUDE CYKLEM "JAK PŘIROZENĚ OTĚHOTNĚT" PROVÁZET

Jmenuji se Hana Knopf Přikrylová a jsem:

 • CERTIFIKOVANÝ PORADCE SYMPTOTERMÁLNÍ METODY PŘIROZENÉHO PLÁNOVÁNÍ RODIČOVSTVÍ (STM PPR)

  Certifikaci jsem získala v CENAP. z.s., kde i vedu víkendové kurzy o symptotermální metodě přirozeného plánování rodičovství a kurzy pro neplodné páry.

   
 • ZAKLADATELKA PROJEKTU DITEVITANO.CZ
  Projekt ditevitano.cz mnohdy zásadním způsobem zasahuje do života žen a snaží se měnit jejich náhled na dnes tolik diskutovanou otázku neplodnosti. Snažím se inspirovat ženy k osvobození se od zaběhlých zvyklostí. Věřím, že změnou přístupu k životu žena dokáže změnit i to, co se na první pohled zdá jako beznadějné.
 • ZAKLADATELKA PROJEKTU ANTIKONCEPCEJINAK.CZ

  Seznamuji ženy s novým náhledem na svou plodnost, na své ženství, na své zdraví. Plodnost je pro nás obrovským darem. Pokud jej využíváme, náš život je neskutečně bohatý.

 • MAMINKA TŘÍ DĚTÍ

  Jsem maminka jednoho chlapce a dvou holčiček. Na této fotce jsem zrovna v 7 měsíci těhotenství se svými dvojčátky. Kdo by to kdy řekl. 🙂

 

REFERENCE

Může to znít až senzačně, ale stačila mi jedna konzultace s paní Hankou a podařilo se mi otěhotnět. Stalo se to souhrou několika okolností a paní Hanka byla jejich významnou součástí. Po tom, co jsem pochopila, jak symptotermální metoda funguje, a poté, co mi paní Hanka dodala sílu po psychické stránce, jsem uvědomila, že nemusím spoléhat na léky a lékařské zákroky, ale že řešením může být práce s vlastním tělem a hlavou. Je mi skutečně líto, že v gynekologických ambulancích nepřichází tyto metody jako první na řadu a mnoho žen je vystaveno nepříjemným vyšetřením a měsícům strachu, nejistoty a paniky. Je fajn nebýt na tyto myšlenky sama a paní Hanka je skvělým společníkem po odborné i lidské stránce.

Martina Dvořáková

KDY A KDE?

KDE

KDY

OSOBNÍ KONZULTACE

Gellnerova 15a, Brno

KONZULTACE PŘES SKYPE

Kdekoliv z pohodlí Vašeho domova 🙂

Dle individuální domluvy. Na každé setkání si vyhraďte příjemné 2 hodinky. 🙂

ZA KOLIK?

OSOBNÍ KONZULTACE
3.444 Kč
(V ceně započítán nájem prostor)
Oproti "konzultacím 1 hod" ušetříte 456 Kč!

Neplaťte desítky tisíc reprodukčním centrům, když lze otěhotnět přirozeně!

BONUSY k balíčku konzultací

 • Po dobu 1 celého měsíce od poslední konzultace budu stát při Vás a pomáhat Vám s čímkoliv budete potřebovat! E-mailové konzultace a vyhodnocení odsledovaných hodnot bude pro Vás po tuto dobu zcela ZDARMA.
 • Kdykoliv budete mít možnost využít dodatečných skypových konzultací v ceně 350 Kč/hod. (Na každé konzultaci ušetříte 150 Kč). Tuto možnost nabízím pouze úžastníkům tohoto semináře! Vnímám totiž , že pokud se na tuto cestu vydáte, je důležité, abystě měli na blízku podporu vždy, kdy ji budete potřebovat!

Pokud jste dočetly až sem, dává Vám to smysl! Vždy je nejtěžší udělat ten první krok. Ale jak jej uděláme, vše jde najednou tak SNADNO!

 

STOJÍME PŘI VÁS!